Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Нещодавно в селі Миколаївка відсвяткували день села.

Надзвичайно людно було в сільському будинку культури. Сюди на урочистості та на святковий концерт зібралися від малого до старого. Приємно вразила оригінальність і смак, з яким було оформлено урочисту залу будинку культури,

Привітали громаду та його жителів голова районної ради Г.Г.Турбаба, заступник голови районної державної адміністрації О.П.Павленко, завідуючий громадською приймальнею народного депутата Д.О.Шенцева, голова районної організації ветеранів В.І.Дорошенко, депутат районної ради, голова місцевого фермерського господарства А.І.Гиренко, які побажали жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту.

Теплі слова вітання, щирі побажання та слова вдячності землякам, які надали  допомогу – організаційну, фінансову, творчу – в організації та проведенні свята прозвучали у виступі Миколаївського сільського голови В.В.Смицького.

Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали старожилів, багатодітну сім’ю, наймолодшого жителя, іменинників та інших жителів громади. Учасники художньої самодіяльності Миколаївського сільського будинку культури разом з сусідами з Пісківського сільського будинку культури організували святковий концерт. Під час свята до уваги гостей була представлена фотовиставка та виставка букетів з садових і польових квітів. Головні розваги цього дня чекали на наймолодших гостей свята – гірка, батут, надані Благодійним фондом Д.О.Шенцева, були в центрі уваги. Окрім концерту гості та жителі села могли скуштувати кулішу, послухати музику, потанцювати, взяти участь у конкурсах.

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.

Фото В.Дорошенка

 
 

Хто на сайті

На сайті 6 гостей та користувачі відсутні