Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Українське село колоритне і яскраве, в кожного своя історія, свої традиції, свої улюблені свята. Але є свято, якого в кожному селі чекають з нетерпінням, адже це чудова нагода «вийти в люди» - себе показати та інших подивитися, а ще поспівати, потанцювати або просто поспілкуватися в приємній компанії, десь воно співпадає з храмовим святом, десь просто має прив’язку до середини літа – це, звичайно, День села.

У Вільшані День села пов’язаний  з Вознесінням, і святкується у найближчий до цього свята вихідний день.

 Глядацький зал був влаштований просто неба біля сільського будинку культури. Тепло привітали вільшанців зі святом народний депутат України Д.О.Шенцев, голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, вони відзначили  успіхи вільшанці у виробничій сфері, у зміцненні матеріально-технічної бази закладів соціально-гуманітарної сфери, відмітили високу організаційну підготовку і проведення Дня села та побажали нових успіхів і здобутків. Привітали земляків Почесний громадянин Дворічанського району, генеральний директор ПСП «Вільшанське» В.І.Лебединський і  Вільшанський сільський голова С.В.Мараховський.

Слова вітання прозвучали і найстарішим жителям села, і наймолодшим, які народилися цього року, багатодітним сім’ям. Не обійшли теплим словом вчителів, медичних працівників,  працівників соціальної сфери, і всіх тих, кого доля пов’язала із селом, кому не байдужі селянські клопоти. Були вручені подарунки. За традицією гості визначили  кращого серед майстрів народної творчості, вироби яких біли представлені на виставці, а всіх умільців було нагороджено преміями від народного депутата Д.О.Щенцева.Також Дмитро Олексійович вручив подарунок  сільській раді – мотокосу для наведення порядку на  великій території села.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт. Хвилини насолоди усім присутнім  дарували учасники художньої самодіяльності Вільшанського сільського будинку культури. Родзинкою на святі були виступи найменших мешканців села, вихованців місцевого дитсадка та школярів.

Потім за святковими столами спілкувались сусіди, колеги, трудові колективи. Діти розважалися на атракціонах, наданих Благодійним фондом Д.О.Шенцева. Жваво йшла торгівля. Молодь брала участь у музичних конкурсах.

Ще довго над селом розливались  музика, пісні і сміх.  Працелюбні й талановиті вільшанці  відзначали День села. А  на завершення в нічне небо злетів феєрверк.

Фото В.Дорошенка

Хто на сайті

На сайті 15 гостей та користувачі відсутні