Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

20 червня відбулося пленарне засідання чергової ХХІХ сесії районної ради, якому передували засідання профільних комісій, що розглянули  проекти рішень згідно своєї спрямованості.

Перед початком роботи голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, голова районної ради Г.Г.Турбаба, районний військовий комісар С.В.Фролов вручили відзнаки Президента України "За участь в антитерористичній операції" та грамоти, а також заохочувальні відзнаки начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України – нагрудні знаки “Учасник АТО” учасникам антитерористичної операції, подякували за виконання військового обов?язку, побажали миру, добра і злагоди.

На пленарному засідання було розглянуто ряд питань щодо внесення змін до  діючих галузевих програм, затверджено програми  по захисту державного кордону, по захисту довкілля. Начальник фінансового управління районної державної адміністрації В.М.Татаренко доповів про запропоновані та  погоджені постійною комісією з питань бюджету, соціально-економічного розвитку зміни до районного бюджету, які полягають у прийнятті до районного бюджету субвенції, наданої за рішенням Харківської обласної ради на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти і на  облаштування та придбання комплексів із тренажерним обладнанням, гімнастичним обладнанням; у прийнятті субвенцій з місцевих бюджетів, наданої за рішенням сільських рад на виконання заходів дев»яти загальнорайонних програм. 95% коштів, виділених установам за рахунок перевиконання районного бюджету і вільних залишків, спрямовані на захищені статті видатків. Були внесені зміни до кошторисів бюджетних установ за їх зверненнями. За пропозицією голови комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку В.В.Акулова депутати рекомендували районній державній адміністрації вивчити питання розірвання договорів на постачання тепла з ТОВ «Дівайс» та облаштування автономного опалення.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Н.І.Коваль інформувала з питань оголошення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру та  положення про конкурсу на посаду керівника загальноосвітнього навчального закладу. Депутати прийняли відповідні рішення. На засіданнях комісій за участі представників  громад, керівників закладів було обговорено питання про припинення  юридичної особи   Дворічанського ліцею шляхом приєднання до опорної Дворічанської школи та припинення юридичної особи Токарівської школи, депутатів цікавили питання перспективи наповнюваності класів, забезпечення зручного підвозу учнів, працевлаштування вчителів та обслуговуючого персоналу.  Н.І.Коваль надала вичерпні відповіді на питання. Депутати наголошували на тому, що морально  боляче приймати такі рішення, але  вимагає ситуація – демографічна,  фінансова, та  необхідність забезпечити надання якісної освіти, знань, які  передають учням спеціалісти.

На сесії були прийняті рішення щодо спільної власності територіальних громад району та інші питання.

Завершилося пленарне засідання на приємній ноті: директору комунального закладу «Районний центр фізичного здоров»я населення «Спорт для всіх» В.В.Кащі та начальнику відділу освіти, молоді та спорту Н.І.Коваль було передано Кубки, якими Дворічанський район нагороджено за результатами 2018 року за І місце у Спартакіаді з видів спорту на кубок голови обласної державно адміністрації ( шостий раз підряд) та за ІІ місце у спартакіаді з масових видів спорту. Це досягнення спортсменів та фізкультурників району, спонсорів, небайдужих дворічан, яке треба підтримувати та продовжувати.

Фото газета "Дворічанський край"

Хто на сайті

На сайті 25 гостей та користувачі відсутні