Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

21 червня голова районної ради Г.Г.Турбаба взяла участь в урочистостях з нагоди Дня державної служби. Вона привітала  державних працівників та ветеранів державної служби з професійним святом, підкреслила важливість їх роботи,  відповідальність у справі розвитку  країни, виконанні функцій держави, виконання головного завдання кожного державного службовця – вірно і чесно служити народу України.

Кращі державні службовці були нагороджені грамотами і подяками районної ради та районної державної адміністрації.

Окремі слова вдячності за багаторічну сумлінну працю  висловили ветеранам, яких привітали та вручили квіти. Більшість нинішніх управлінців успішно продовжує естафету ветеранів, є з кого брати приклад.

Від щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності державних службовців значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей.

Посадовці місцевого самоврядування бажають державним службовцям наснаги, терпіння, сили волі, міцного здоров’я та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України.

Фото газета "Дворічанський край"

 

Хто на сайті

На сайті 30 гостей та користувачі відсутні