Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

11 травня Дворічанський район приймав гостей з усієї області. На базі Центру дитячої та юнацької творчості був проведений обласний семінар-практикум для директорів позашкільних навчальних закладів Харківської області на тему: «Реалізація Концепції національно-патріотичного виховання через пошукову та краєзнавчу роботу Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості».

Гостей зустрічали гуртківці запальним українським танцем, запашним дворічанським караваєм. Прозвучали пісні про І.І.Мечникова місцевих авторів. Учасники ознайомилися з  природою краю на фотовиставці. Були презентовані виставки малюнків, виробів гуртківців.

З вітальним словом та короткою довідкою про район, його людей, його справи, традиції виступили голова районної ради Г.Г,Турбаба, голова районної державної адміністрації В.А.Приходько, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Н.І.Коваль.

Під час методично-презентаційної частини семінару  перед присутніми виступили директор Центру О.М.Бервено, працівники та вихованці, краєзнавці з досвідом роботи. Присутні оглянули Центр дитячої та юнацької творчості, побували на екскурсії в музеї І.І.Мечникова, взяли участь у тренуванні команд туристів зі шкіл району, побували на екскурсії до Національного природного парку «Дворічанський».

Під час підведення підсумків роботи  було зазначено, що район має результативну роботу, позитивний досвід.  Час, проведений на Дворічанщині, пройшов немарно.

Фото А.Фоміна

Хто на сайті

На сайті 10 гостей та користувачі відсутні