Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

28 червня 1996 року стало однією із знаменних дат в історії нашої держави. В цей день було прийнято Основний Закон України. І  28 червня на центральній площі селища Дворічна відбулися районні урочистості з нагоди Дня Конституції та Дня молоді, який відзначається у останню неділю червня.

Привітали присутніх з цими подіями народний депутат України Д.О.Шенцев, голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко.

Найцінніший ресурс будь-якої країни – це молодь. Талановите і цілеспрямоване молоде покоління   – майбутнє української держави, її надія й упевненість у завтрашньому дні.   Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією. Представники такої категорії молоді були відзначені на святі Подяками районної ради та районної державної адміністрації і пам’ятними подарунками.

Святковий концерт розпочали дворічани – лауреати різних обласних та регіональних конкурсів талантів,  яких тепло зустрічали глядачі. Подарунком від народного депутата Д.О.Шенцева був виступ  сонячної і позитивної Натаніки – автора слів пісень, музики, актриси, яка завоювала серця глядачів.  Молодь  бурхливо сприйняла дискотеку з лазерним шоу. Діти розважалися на гірках та батутах – традиційних розвагах  від Благодійного фонду народного депутата. Була організована торгівля.  Селищна рада обладнала місця для спілкування.

Свято вдалося на славу завдяки спільним зусиллям організаторів.

Фото газета  "Дворічанський край"

 

 

Хто на сайті

На сайті 37 гостей та користувачі відсутні