Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. День вишиванки -  свято, покликане популяризувати українську культуру і традиції. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

18 травня учні Дворічанського ліцею святкували День вишиванки та День Європи. На захід завітали голова районної ради Г.Г.Турбаба, перший заступник голови районної державної адміністрації В.В.Бондаренко, Дворічанський селищний голова Ф.А.Магомедов, представники трудових колективів райцентру.

Г.Г.Турбаба, вітаючи зі святом, яке було започатковане серед студентської молоді, відзначила символічне святкування дворічан разом з підростаючим поколінням, майбутнім держави, які разом повинні берегти та шанувати традиції та символи держави, мати їх у своїх душах та серцях, вчитися та працювати заради майбутнього  нашої європейської країни. З вітальним словом виступив В.В.Бондаренко, підкресливши символічне значення української вишиванки.

Звучали пісні про вишиванку у виконанні учнів ліцею, потім відбувся танцювальний флешмоб за участі  кожної групи ліцеїстів, який завершився шикуванням у формі національного герба, де з’єдналися  учні та дорослі.

 

 

Зараз – особливий час. Ми звертаємося до джерел народної творчості, до народних традицій. І як радісно усвідомлювати, що вони сьогодні оновлюються, оживають, і, мабуть, чим більше ми будемо їх знати, тим життя наше буде радіснішим, духовно багатшим.

Фото А.Фоміна.

Хто на сайті

На сайті 10 гостей та користувачі відсутні