Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

8 липня, в Україні відзначається День родини. Це відносно молоде свято, яке почали відзначати з 2012 року. А присвячене воно, у першу чергу, любові, взаєморозумінню, гармонії і вірності. Родина – для кожного надзвичайно важлива. Саме рідні завжди підтримають у важку хвилину та порадіють успіхам. Ніде не відчуваєш себе так добре, як у колі близьких. Родину потрібно оберігати та шанувати.

У районному краєзнавчому музеї до Дня родини було оформлено виставку «Сімейна реліквія» за матеріалами  сімей Беспарточних з Тавільжанки, Омельчуків та Гончаренко з Дворічної. Саме представники цих сімей і зустрілися цього дня в музеї.

З вітальними словами до них звернулися голова районної ради Г.Г.Турбаба та голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко. Вони зазначили, що родина, сім’я є надійною, звичною і природною ланкою суспільства, і слід берегти кращі традиції та здобутки своїх родин, гордитися своїми предками, їхніми трудовими і бойовими звершеннями.  Вони побажали всім сім'ям мирного неба, міцного здоров’я, щасливої долі та непохитної твердості родинних стосунків.

Представники сім’ї Омельчуків розповіли про  свою багатодітну родину, про уподобання та заняття кожної дитини, музичне вітання від сім’ї  виконав Іванко.  Берегиня сімейного вогнища сім’ї Гончаренко розповіла про те, як члени сім’ї наслідують традиції батьків та дідуся з бабусею. Про свого родоначальника, про роботу, яку провели члени родини Беспарточних, щоб скласти  своє родинне дерево, знайти предків та родичів по всьому світу йшлося у розповіді представника цієї цікавої сім’ї. А дідусь Наливайко В.І. разом з онуком Романом продемонстрували вироби з  дерева та розповіли про  цю кропітку роботу.

На згадку  сім’ї  отримали подарунки та музичні вітання у виконанні О.А.Іванова.

Давайте розвивати всі найкращі родинні традиції, вічні цінності священного сімейного вогнища

Хто на сайті

На сайті 8 гостей та користувачі відсутні