Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Село Гряниківка Тавільжанської сільської ради в останню суботу липня вперше святкувало  День села. Рішення про свято прийняли під час відкриття  дитячого майданчика з новими елементами. Ініціативна група жителів, які готували святковий дитячий концерт тоді, стала центром підготовки і до Дня села. Ініціативу підтримала сільська рада та особисто сільський голова М.І.Тритяк, який зайнявся організаційними питаннями.  Методичну допомогу надали працівники Тавільжанського сільського будинку культури, які підготували музичний супровід свята та  музичні привітання від І.Липового, О.Романової, М.Федорченка. Жителі  підготували майданчик для свята, імпровізовану сцену, місця для глядачів, торгівлі, дитячих атракціонів, кашоварів. Свято зібрало  нинішніх і колишніх жителів села,  мешканців сусідніх населених пунктів. Ведуча свята В.Павліченко розповіла про історію села, його жителів. Були названі довгожителі, багатодітні сім»ї, ювіляри- іменинники та ювіляри подружнього життя, майстри  народної творчості  (виставка їх виробів вражала різноманіттям та майстерністю), кращі подвір»я. Всіх привітали, вручили подарунки, подарували музичні вітання у виконанні  дорослих та дітей. Привітали гряниківців Тавільжанський сільський голова М.І.Тритяк, голова районної ради Г.Г.Турбаба, заступник голови районної державної адміністрації О.П.Павленко, завідуючий громадською приймальнею народного депутата Д.О.Шенцева В.І.Дорошенко. У їх виступах прозвучала висока оцінка активності жителів, їх згуртованості, побажання злагоди, миру, добра, єднання задля корисних справ.

Цікава концертна програма; сердечні привітання; розваги для дітей, надані за програмою Благодійного фонду Д.О.Шенцева; жвава торгівля; пригощання смачною польовою кашею; дружнє спілкування за святковими столами; дискотека – все це привабило безліч жителів та гостей району.

Змістовне свято вдалося завдяки зусиллям депутата сільської ради А.А.Кісільова, активних організаторів дитячої самодіяльності І.Саніної, Ю.Бабики, В.Павліченко,  кашоварів І.Саніної та Л.Вишневецької та багатьох сімей гряниківців і їхніх друзів з Дворічної, які їх підтримували.

Радісним завершенням свята став  феєрверк – подарунок від Благодійного фонду Д.О.Шенцева на перше відзначення Дня села Гряниківка.

Зусиллями громади за підтримки сільської ради започатковано ще одну  традицію в районі, традицію зустрічі односельців з Гряниківки. Свято не залишило байдужими нікого з присутніх, викликало багато позитивних емоцій та гордості за наших громадян.

Фото газета "Дворічанський край"

Хто на сайті

На сайті 9 гостей та користувачі відсутні