Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Вже стало доброю традицією урочисто відзначати День села у Тавільжанці. 19 серпня село, багате на історичні події та відомих людей, гостинно зустрічало земляків, сусідів, гостей свята, які зібралися на святково приукрашенному та підготовленому майданчику біля сільського будинку культури.

Земляків зі святом привітали Тавільжанський сільський голова М.І.Тритяк та секретар сільської ради С.В.Мороз, керівник місцевого сільськогосподарського підприємства О.В.Шило.Вдячним словом  згадали тих, хто своєю працею багато зробив для розвитку села, хто працює сьогодні у різних сферах, хто бере активну участь у громадському житті села.

І сільська рада, і господарство відзначили кращих трудівників та активістів села, вручили подарунки.

Зі щирими словами привітань, подяки за любов до свого рідного села, за сумлінну працю та ініціативність до жителів Тавільжанки звернулися голова районної ради Г.Г.Турбаба і голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, які побажали тавільжанцям міцного здоров’я та успіхів, а громаді – процвітання  і добробуту.

Цікавим був святковий концерт учасників художньої самодіяльності Тавільжанського сільського будинку культури та аматорів із сусідньої Гряниківки, де нещодавно вперше відзначили День села.

В ході свята пройшов  розіграш лотереї. Протягом заходу  працювали виїзні атракціони та торговельні намети. Про розваги для дітей, як завжди, подбав Благодійний фонд Д.О.Шенцева.

Скуштувавши каші та плову, поспілкувавшись, учасники свята насолоджувались музикою та піснями, танцювали на дискотеці, а коли стемніло, помилувалися мальовничим феєрверком.

Жителі Тавільжанки  в черговий раз довели свою щиру й сердечну любов до рідного краю, влаштувавши чудове свято.

 

Фото газета "Дворічанський край"

Хто на сайті

На сайті 55 гостей та користувачі відсутні