Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

24 та 25 серпня  на Дворічанщині  святкували традиційні Дні села, святкові заходи відбулися у Петро-Іванівській громаді, у Лимані Другому, у Отрадному, Западному та Першотравневому. Сільські ради разом з місцевими базовими господарствами організували святкову програму, відзначення кращих трударів та активістів громади, кращі подвір’я, підготували   місця для неформального спілкування за польовою кашею, оформили виставки виробів народних умільців, фотовиставки. Про розваги для дітей подбав Благодійний фонд Д.О.Шенцева: надувні гірки та батути не пустували в жодному населеному пункті, діти не відпускали дорослих  від атракціонів. Люди насолоджувались музичними вітаннями, танцювали на дискотеках, милувалися феєрверками. На заходах були присутні та привітали громади голова районної ради Г.Г.Турбаба та голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, завідуючий громадською приймальнею народного депутата України Д.О.Шенцева, голова районної організації ветеранів В.І.Дорошенко.

Кожен захід по-своєму цікавий.

У Петро-Іванівці можна було відзначити, що з часу відкриття реалізованого міні-проекту щодо ремонту приміщення Митрофанівського сільського будинку культури активізувались учасники художньої самодіяльності, вони презентували оригінальну форму відзначення  кращих односельців, яким були вручені подарунки та  присвячені музичні вітання, серйозні і жартівливі.

У Лимані Другому  свято відкрилося щирими віршами про нашу Батьківщину, про те, якою ми її хочемо бачити. Змістовною була промова Лиманського Другого сільського голови М.С.Коломійцева, який привітав односельців та  нагадав ті події, якими жило село протягом року. А  на лиманчан чекає ще одна приємна подія: завдяки зусиллям сільської ради та депутата районної ради, фермера І.П.Хавелова ремонтується кімната – приміщення сільського клубу.

Село Отрадне – невелике село, де зараз проживає лише кілька сімей. А на свято збираються ті, хто тут народився, жив, працював, щоб поділитися спогадами, похвалитися досягненнями, поспілкуватися. І саме свято готується спільними зусиллями: колишні односельці та їх друзі привезли концертні номери, накрили  спільний святковий стіл, зваривши смачну кашу на вогнищі, співали, танцювали до самого вечора. А сільська рада та місцеве господарство надали необхідну допомогу.

Завжди відрізняються особливою атмосферою заходи у селі Западне. Тут прикрасили облаштоване місце для свята, приготували, як завжди, щирий концерт з  жартівливими піснями, гумористичними сценками, які  дуже люблять глядачі. Участь у концерті взяли діти, які, виступивши та отримавши солодкі подарунки, не обійшли увагою дитячі атракціони, надані Благодійним фондом Д.О.Шенцева. Всі вболівали за виступаючих, за названих та відзначених односельців.

У Першотравневому на родинне свято завітав постійний гість та учасник – народний депутат України Д.О.Шенцев, який подякував за те, що виборці знову довірили йому, обравши народним депутатом, завірив, що всі розпочаті програми та спільні добрі будуть продовжуватись, привітав зі святом та побажав миру, добра кожній сім’ї. Тут були підведені підсумки конкурсу «Квітучий край» та вручені традиційні подарунки Благодійного фонду за найкращу клумбу та квітуче подвір’я. Д.О.Шенцев поспілкувався з жителями села та розділив з ними святковий настрій.

Сподіваємось, що наступні свята села пройдуть в такій же дружній та радісній атмосфері, як і цього року, а бажаючих  допомагати організовувати та проводити такі свята з’явиться ще більше.

Фото газета "Дворічанський край"

 

 

 

Хто на сайті

На сайті 25 гостей та користувачі відсутні