Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

На Вознесіння Господнє у селі Вільшана престольне свято. 25 травня у місцевому храмі пройшла святкова служба за участі всіх священнослужителів району.

А 27 травня у місцевому сільському будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди 342 річниці села Вільшана. Екскурс у історію села, його сьогодення зробив Почесний громадянин Дворічанського району, генеральний директор ПСП «Вільшанське» В.І.Лебединський. Гості свята: голова районної ради Г.Г.Турбаба, заступник голови районної державної адміністрації І.В.Григоренко, завідуючий громадською приймальнею народного депутата Д.О.Шенцева, голова районної ветеранської організації В.І.Дорошенко, відзначивши великий та вагомий історичний шлях села, його трудолюбивих жителів, багаті традиції, привітали зі святом та побажали миру, добра, добробуту,успіхів. Вільшанський сільський голова С.В.Мараховський привітав односельців та провів нагородження вільшанців у різних номінаціях: довгожителі,  багатодітні та молоді сім’ї, ювіляри, господарі  спонсори, народні умільці та інші.

Святкування продовжилося до пізнього вечора на подвір’ї, де розташувалися майданчики для волейболу, де йшли серйозні спортивні баталії, столи з частуванням, сцена для продовження концерту та танців.

Хто на сайті

На сайті 9 гостей та користувачі відсутні