Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Село – це велика і дружна родина, це славні земляки, всі ті, хто живуть поруч  та в інших місцях, але тут пройшло їх дитинство, незабутня юність. Тому бережуть  славні традиції, звичаї  села, примножують здобутки його на радість дітям та внукам, бережуть село, бо село – це криниця  родоводу, це велика родина.

Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу. Минулої суботи  гуляння відбулось у Великому Виселку. Всі, хто завітав на свято, відзначили, що щороку  село стає красивішим, затишнішим, зручнішим для людей. Ось і цього року відремонтовано сільський будинок культури, заасфальтовано майданчик перед приміщенням. Зроблено це завдяки зусиллям  місцевого господарства та підтримки сільської ради.

      Зібралось чимало місцевих жителів. Усіх від щирого серця привітав Новоєгорівський сільський голова М.М.Стєганцев та побажав односельчанам миру, добробуту та здійснення усіх задумів.

      Привітали громаду села голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, завідуючий громадською приймальнею народного депутата України Д.О.Шенцева В.І.Дорошенко. Вони подякували жителям села за добросовісну працю на полях та на фермах, за благоустрій села. Було висловлено подяку генеральному директору ПСП «Виселок», депутату районної ради В.В.Акулову за розуміння інтересів громади, підтримку, допомогу у вирішенні проблем громади, відзначили налагодження спільної роботи з місцевою радою, побажали взаєморозуміння, підтримки, успіхів, миру.

Музичні вітання нагородженим у різних номінаціях землякам подарували  учасники художньої самодіяльності сільського  будинку культури. Подарунком від В.В.Акулова був виступ Заслуженої артистки України Олени Білоконь та її творчого колективу.

Розваги цього дня чекали і на дітлахів. Наймолодші мешканці села залюбки розважалися на атракціонах та батутах.

Продовжилось святкування народними гуляннями з кулішем, шашликами, дискотекою та феєрверком.

На думку господарів і гостей, свято села вдалося. Воно виконало свою основну місію ? об’єднало людей, і ще довго зігріватиме приємними спогадами.

 

Фото газета "Дворічанський край"

 

Хто на сайті

На сайті 3 гостей та користувачі відсутні