Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

     12 вересня 2019 року о 10.00 годині у залі засідань  Держпрому за ініціативи Харківської обласної ради спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області пройшов навчальний семінар-практикум, де громади обмінювалися досвідом організаційного та інформаційного забезпечення роботи місцевих рад. Участь у заході взяли перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, представники виконавчого апарату Харківської обласної ради – керуючий справами виконавчого апарату Сергій Клименко, голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна, начальник управління з організаційних питань діяльності ради Ольга Бондаренко, начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Володимир Дягілев. Дворічанський  район представляла керуюча справами виконавчого апарату районної ради Людмила Глотова.

     Відкрили навчальний захід перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов та керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко.

     Як зазначив Микола Тітов, тема семінару обрана президентом Асоціації, головою обласної ради Сергієм Черновим не випадково, так як в умовах змін у законодавстві, інформаційне забезпечення діяльності рад повинно здійснюватись не тільки за бажанням, як раніше, а й обов’язково - на вимоги законів. Що стосується організаційної роботи, то тут завжди є багато питань, які потребують висвітлення та удосконалення.

     У розділі «Практика інформаційного забезпечення роботи місцевих рад» виступили з інформацією Володимир Дягілев, начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Харківської обласної ради та Катерина Яресько, завідувач кафедри управління соціальними комунікаціями Харківського національного університету ім. Семена Кузнеця, які розповіли про специфіку організації роботи із засобами масової інформації, у тому числі офіційними веб-сайтами, тонкощами використовування соціальних мереж й інших майданчиків для висвітлення роботи ради та її депутатського корпусу.
     Досвідом використання інтернет-ресурсів та взагалі - ЗМІ поділилися Юрій Яцина, заступник голови Валківської районної ради, Ірина Михайлик, начальник загального відділу виконавчого комітету Мереф’янської міської радита Інна Ніколаєнко, спеціаліст I категорії виконавчого комітету Дергачівської міської ради.

     З практичною інформацією у розділі «Організаційне забезпечення роботи місцевих рад» виступила Ольга Бондаренко, начальник Управління з організаційних питань діяльності Харківської обласної ради. Вона розкрила багато питань, від рекомендацій до змісту регламентів місцевих рад, роботи з депутатами, до організації роботи та проведення.З інформацією про організаційну роботу апаратів рад різних рівнів виступили Сергій Стасєв, керуючий справами виконавчого апарату Харківської районної ради, Людмила Макаренко, заступник Чугуївського міського голови – керуючий справами виконавчого комітету та Ольга Бреславська, начальник загального відділу Малоданилівської селищної ради.

     Окрім того для учасників семінару виступила віце-президент Асоціації, голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна, яка оглянула ряд законопроектів, які стосуються місцевого самоврядування та знаходяться на розгляді Верховної Ради України. Людмила Немикіна звернулася до присутніх з пропозицією брати активну участь у вивченні цих законопроектів та звертатися до Асоціації у разі виникнення зауважень та доповнень до їх змісту, щоби разом відстоювати інтереси місцевого самоврядування.

     Учасники навчального семінару-практикуму висловили вдячність Асоціації за можливість спілкування з колегами та отримання методичних матеріалів і зразків документів, які потрібні для поточної роботи місцевих рад.
     Микола Тітов наголосив присутнім, що визначені теми для обговорення наразі є дуже актуальними, бо з 1 жовтня обмін документами між міністерствами, відомствами, регіональними органами влади має відбуватися повністю в електронній формі, що в свою чергу скоротить час на доставку та обробку документів. На думку спікера, будь-яку подію, що відбулася у громаді, треба висвітлювати у декільках форматах: у текстовому вигляді, фотографіями, відеороликами, презентаціями, тощо.

     Сергій Клименко вважає, що медіаресурси – найкращий канал для отримання зворотного зв’язку з громадою. «Мешканці таким чином відчуватимуть, що мають доступ до інструментів прийняття рішень, можуть зробити свій внесок у розвиток громади пропонуючи шляхи для вирішення болючих питань», – сказав він.

     Від імені учасників семінару, делегацій і посадовців Валківського району дякуємо Харківській обласній раді, Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, науковцям за якісну і змістовну підготовку, організацію і проведення навчальних семінарів-практикумів для різних категорій посадових осіб місцевого самоврядування Харківської області!

Фото з сайту Харківської обласної ради

Хто на сайті

На сайті 4 гостей та користувачі відсутні