Дворічанської районної  ради

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Після провального поєдинку другого туру обласного чемпіонату з футболу в Люботині, у грі з однойменною місцевою командою, на домашній матч третього туру дворічани вийшли повні рішучості взяти реванш за невдалий вояж на «Олімпієць». У гості до райцентру завітали молоді та амбіційні тінейджери харківської «Геліос-Академії». Здебільшого випускники клубу намагалися якнайкраще зарекомендувати себе у звітному поєдинку, бо невдалий старт і дві поразки в пасиві змушували команду грати на перемогу. Але і нашій команді потрібен був реванш за поразку для впевненості і, звичайно ж, для власних вболівальників.

Проблеми із формуванням ігрового складу в нашій команді були помітними з перших хвилин матчу. Господарі, у складі яких з різних причин були відсутні сім виконавців, почали гру не надто впевнено і дещо сумбурно. Дублери, які замінили основних виконавців, діяли з бажанням, але не вистачало у їх діях розкутості та впевненості. Саме цього додав швидкий гол, забитий нашою командою на дванадцятій хвилині від початку гри. Результативними діями відзначилися ті, хто і в попередні роки визначав чітку гру і загальний успіх команди. Наш капітан В. Ткаченко отримав пас на лівому фланзі атаки і виконав блискучу націлену передачу на вільного С. Старікова. А останній, чітким ударом головою, пробив влучно у правий нижній кут, залишивши воротаря гостей поза справами. Ініціатива повністю перейшла на бік нашої команди, гол в деякій мірі заспокоїв і врівноважив гру та додав упевненості. Втім, гості до перерви мали дві небезпечні нагоди біля наших воріт, але впевнено зіграв воротар і надійно оборонці дворічан. Особливо чітко позначався швидкий перехід дублюючого складу «Геліоса» від оборони в атаку, але всі нагоди для подальшого розвитку перспективних атак загасали на підступах до воротарських володінь В. Поради.

Те, що молодь суперників не змогла реалізувати за рахунок швидкості в першій половині, вони зуміли втілити в реальність на початку другого тайму. Швидка і чітко розіграна комбінація призвела до голу в наші ворота. Такий поворот подій віщував подальшу боротьбу за результат. На деякий час ініціатива у володінні м’ячем перейшла на бік гостей, вони подовгу комбінували на швидкості, але до реальних загроз справа не доходила. На полі точилася позиційна боротьба. З часом наші футболісти зуміли відсунути гру від власних воріт і вирівняти гру. Чи не єдину нагоду аби забити вдруге в матчі мав все той же С. Старіков, але поспішні дії у вирішальній фазі атаки, коли нападник залишився один перед воротами, призвели до удару «в молоко». Потужний постріл лівою потряс сітку, але захисну, за воротами. Гра котилася до завершення, команди дещо позбавили в активності. А всі питання стосовно переможця, на другій компенсованій хвилині до основного часу матчу, зняв безумовно кращий в матчі у складі господарів В. Ткаченко. Отримавши нагоду для удару і побачивши невірну позицію воротаря, капітан пробив, але закинути м’яч «за комірець» стражу воріт гостей не вдалося. Натомість той, наче б виправляючи становище і задкуючи назад, примудрився пропустити м’яч курйозно поміж ніг. Вболівальники зірвалися шквалом аплодисментів і радісних вигуків. Отож, 3:1 на користь ФК «Дворічна». Це була перемога – така потрібна і жадана, з чим я і вітаю команду та вболівальників.

Наступну гру футбольний клуб «Дворічна» проведе у гостях проти команди «Універ-Динамо» Харківського національного університету внутрішніх справ. На команду чекає непростий виїзд і продовження боротьби в чемпіонаті. Цікаво, що в обох групах в чемпіонаті не лишилося жодної команди, яка б не втратила залікові бали. Наша команда після трьох турів має чотири очки і перебуває в середині турнірної таблиці. Наступний матч на районному стадіоні «Колос» дворічани проведуть 10 червня, коли до нас завітає ФК «Вовчанськ».