Дворічанської районної  ради

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Сонячного вересневого дня на районному стадіоні «Колос»  відбувся 16-й футбольний турнір «Пам’ять», який традиційно проводить районна Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). 9 команд загальноосвітніх навчальних закладів району взяли участь у футбольних баталіях. Всі виявили волю до перемоги, командний дух, але перемогли сильніші: 1 місце зайняла команда Дворічанської школи, 2 місце посіла команда Тавільжанської школи, 3 місце  виборола команда Мечниківського навчально-виховного комплексу.

Учасників привітали голова районної ради Г.Г.Турбаба та голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко. Вони зазначили, що турнір відбувається у пам’ятні дні: 19 вересня  відзначили 76 річницю визволення Харківської області від фашистських загарбників, 22 вересня День партизанської слави, тож турнір служить увічненню пам’яті всіх тих, хто ціною свого життя завоював наше сьогодення. А також побажали, щоб якості, які юні футболісти   демонструють на змаганнях, послужили їм у навчанні, у житті, допомогли стати зірками, як наші славетні українські футболісти О.Блохін, І Бєланов, А.Шевченко. Організатори турніру визначили  кращих гравців у різних ігрових амплуа, їм були вручені подарунки. Призери отримали Дипломи, медалі, команда – переможець одержала Кубок. Всім командам за традицією були вручені м’ячі для тренувань. Підсумки гри підвів голова правління Спілки В.І.Лебединський.