Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті. В цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. З допомогою працівників дошкільних закладів  діти пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. Ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку життя – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою і в майбутньому. 27 вересня в Україні відзначають День вихователя та всіх дошкільних працівників. Це свято дозволяє зайвий раз звернути увагу на працю вихователів та помічників вихователів, без яких неможливо уявити дитинство жодного малюка.

У Дворічанському дитячому дошкільному закладі «Колосок» з нагоди Дня  дошкілля зібралися колишні працівники дитсадка, яких привітали зі святом  нинішні вихователі та їх вихованці.  До їх привітань приєдналися голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко та заступник голови О.П.Павленко, Дворічанський селищний голова Ф.А.Магомедов. В їх виступах  прозвучала висока оцінка роботи та добрі побажання присутнім і впевненість, що  доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя. Завдяки любові до малюків, щирій турботі та професіоналізму набагато легше ростити дітей.

А для удосконалення роботи колективу був вручений сертифікат на отримання  подарунка – мультимедійного обладнання, який з вдячністю прийняла  завідуюча дитсадком Бєлко Т.В. Вона також привітала колег зі святом.

Святковий  концерт та дружнє спілкування подарували учасникам  та гостям  тільки позитивні емоції, заряджаючи молодістю і енергією.

Фото газета "Дворічанський край"

Хто на сайті

На сайті 13 гостей та користувачі відсутні