Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Так як  кожна пора року прекрасна по-своєму, так і кожний етап людського життя – дитинство, юність, зрілість і навіть старість -  мають чудові моменти.

Дитинство – безтурботність; юність – окриленість, захопленість, закоханість; зрілість – прихід поміркованості,  пора набуття життєвого досвіду.  Найбільш непривабливою для кожного з нас здається старість. Але ж і вона по-своєму обдаровує людину мудрістю, розумінням справжніх людських цінностей: доброти, чесності, щирості, справедливості.

Павлу Загребельному належать слова: «І що таке старість? Може, її й немає зовсім, а є тільки зношеність душі. В одних душі зношені вже замолоду, а в інших незаймані до високих літ».

Майже половина населення Дворічанського району – люди поважного віку, з великим життєвим досвідом, плідною трудовою біографією. Саме  таких вшановуємо 1 жовтня у День людей похилого віку і День ветерана. У  селах  відвідують  ветеранів, організовують для них благодійні обіди, надають продуктові набори, проводять зустрічі та концерти. Збирає свої підопічних територіальний центр соціального обслуговування. У бібліотеках готуються матеріали для спілкування. Традиційно у цей день сільські ради разом з базовими господарствами, підприємцями проводять такі заходи. У Кам’янській сільській раді ветерани зустрілися за благодійним обідом, організованим сільською радою та керівниками М.Г.Тамаряном і Ю.В.Скибою у Кам’янці та в селі Тополі.Ці заходи відвідав голова районної організації ветеранів В.І.Дорошенко. У Пісківській сільській раді  В.В.Бакунець та І.П.Хавелов, як завжди, потурбувалися, щоб у цей день ветерани зустрілися та поспілкувалися. У Петро-Іванівській сільській раді Н.П.Гончарук подбала, щоб учасники місцевої художньої самодіяльності, адміністрація територіального центру соціального обслуговування приготували змістовну програму для людей поважного віку. У Вільшані провели благодійний обід за підтримки сілььсокго голови С.В.Мараховського та  місцевого ПСП «Вільшанське». У Першотравневому  директор СТОВ «Перемога» А.Г.Сімонян, сільський клуб приготували  музичні вітання та частування для ветеранів села. Привітати їх з цим днем, як уже заведено протягом багатьох років,  завітали голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Н.І.Скоропльот, настоятель місцевого храму. Такі ж заходи пройшли і інших населених пунктах.

Керівники району відвідали одиноких громадян у Дворічній, Тавільжанці, Вільшані, вручили їм продуктові набори, придбані на виконання заходів Програми соціального захисту населення Дворічанського району. Такі набори вручені в інших селах. Та для цих людей важливіше за подарунки – радість спілкування, спогади.

На нелегких життєвих дорогах наші батьки, діди, бабусі зуміли зберегти та пронести у своєму серці найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, доброту, любов. Наша безмежна вдячність вам за слушні поради та безцінні знання, за готовність повсякчас підтримати і допомогти, за високу громадянську свідомість, за гідний приклад для наслідування.

Хто на сайті

На сайті 6 гостей та користувачі відсутні