Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

На рахунку громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини» багато корисних справ. Реалізуються вони за підтримки  громади, місцевих рад і направлені саме на їх активізацію.

4 жовтня 2019 року в смт Дворічна відбувся семінар «Впровадження досвіду успішних громад України по співробітництву»  в рамках виконання заходів проекту «Співпраця громади з місцевою владою – запорука позитивних змін в Дворічанському районі», який реалізує громадська організація «Фонд сільських громад Дворічанщини» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

В семінарі взяли участь дворічани та гості з Омельницької об’єднаної територіальної громади Кременчуцького району Полтавської  області, де з навчальною поїздкою побували представники Дворічанщини влітку.

Гостей зустріли хлібом-сіллю, показали унікальну природу району, познайомили з цікавими місцями та розповіли про  видатних людей.

У другій частині семінару взяли участь та познайомили гостей з  роботою по розвитку громади, залученню інвестицій, участі в проектах, конкурсах, потенціалі для розвитку сільського зеленого туризму голова районної ради Г.Г.Турбаба та голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко.

Про розвиток туризму говорила і Н.А. Плотнік,  заступниця начальника управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, вона ознайомила з позитивним досвідом в області, надала слушні пропозиції щодо розв’язання існуючих проблем в районі.

І.Р.Каць, начальник відділу регіональної політики та координації реформ у сфері культури Українського центру культурних досліджень, регіональний представник у Полтавській, Харківській, Чернігівській, Житомирській областях, рекомендувала об'єднувати людей навколо нематеріальної культурної спадщини, традицій, місцевих знань, травників, грибників, ремесел, легенд, ідей.

Про роботу з туристами, екологічні маршрути Дворічанщини, труднощі через відсутність інфраструктури  розповів В.Г. Клетьонкін, начальник відділу науки, моніторингу та еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Дворічанський».

Голова  Омельницької ОТГ Шереметьєва Олександра Іванівна розповіла про досвід участі у грантових проектах, про можливості подієвого туризму, досвід міжмуніципальної співпраці та залучення ресурсів, роботу з громадянами,  надходження до місцевих бюджетів та можливості заробляти для жителів. Шереметьєва О.І. запропонувала підписати Меморандум про партнерські стосунки та співпрацю у розвитку сільського зеленого туризму між територіальною громадою Омельницької сільської ради Полтавської області та громадою Дворічанської селищної ради Харківської області.

Підсумки зустрічі підвела Л.М.Ковтун голова правління громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини», ініціатора  проекту, заходи якого  посилюють спроможність громади селища вирішувати проблемні питання свого розвитку.

Зустріч була цікавою, спілкування плідним, семінар дав поштовх для роздумів, планів.

Хто на сайті

На сайті 9 гостей та користувачі відсутні