Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Відбулося пленарне засідання чергової ХХХІІ сесії районної ради. Йому передувало засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічному розвитку, на якому члени комісії заслухали пропозиції щодо внесення змін до районного бюджету, обговорили їх за участі  керівників бюджетних установ та погодили.

Депутати заслухали інформацію в.о. керівника Ізюмської місцевої прокуратури О.І.Масельського про результати роботи за 9 місяців поточного року.  Було прийнято рішення про внесення змін до районного бюджету, за яким виділялись кошти за рахунок перевиконання районного бюджету на виплату заробітної плати, оплату енергоносіїв, вирішення невідкладних питань таких як ремонт покрівлі районного музею, виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт приміщення; було прийнято субвенцію місцевих бюджетів на виконання заходів загальнорайонних програм та  внесені зміни до кошторисів бюджетних установ. Було затверджено список присяжних Дворічанського районного суду. Також  було прийнято рішення щодо затвердження в новій редакції Положення про інклюзивно-ресурсний центр, який у вересні розпочав роботу, та про визначення видів діяльності Дворічанського ліцею. Депутати прийняли ряд рішень стосовно спільної власності громади району.

Бурхливе обговорення викликала інформація щодо реалізації інвестиційних проектів, проведення тендерних закупівель, зокрема, по  ремонту районного будинку культури, який проводиться за рахунок проектів, що фінансуються Державним фондом регіонального розвитку. Депутати висловили сподівання, що  цей проект буде реалізовано, вкрай необхідний капітальний ремонт приміщення, що експлуатується з 1986 року, буде здійснено, не буде втрачено можливість  залучення додаткових коштів до нашого обмеженого бюджету.

Присутніх ознайомили з розпорядженням голови районної державної адміністрації про початок опалювального сезону.

Фото газета "Дворічанський край"

 

Хто на сайті

На сайті 11 гостей та користувачі відсутні