Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Коли організація прагне розвитку вона має бути відкритою та відверто говорити про поточний стан справ. Саме тому в же другий рік поспіль офіси Мережі правового розвитку запрошують до моніторингу незалежних експертів аби отримати аналіз своєї діяльності із зовні.

09 жовтня 2019 року до Дворічанщини завітала моніторингова група у складі голови правління Мережі правового розвиту Наталії Бімбірайте, члена правління Максима Ільчишина, регіонального координатора Романа Лихачова та незалежного експерта Сергія Калабіна.

На зустрічі із головою Дворічанської районної державної адміністрації Іриною Григоренко та головою Дворічанської районної ради Галиною Турбабою була обговорена модель співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування та громадського сектору. Очільники району розповіли про співпрацю з Дворічанським офісом Мережі правового розвитку при ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» в рамках районної  програми «Забезпечення населення Дворічанського району безоплатною правовою допомогою», яка успішно реалізовується з 2014 року та має всеукраїнське визнання. Крім того, були обговорені питання реалізації інших районних програм, а також можливості залучення додаткових ресурсів для розвитку громади.

Сергія Калабіна зацікавив досвід реалізації проектів в районі, зокрема залученість до цього процесу всіх без винятку органів місцевого самоврядування, районного керівництва та громадськості.

Говорили і про проблеми, зокрема брак кадрів та відтік молоді із сільських регіонів, що є одним з найважливіших ресурсів розвитку громади.

Окремо було обговоренню питання розвитку зеленого туризму, що в сучасних умовах може допомогти залучити додаткові інвестиції.

В підсумку, учасники зустрічі резюмували та дійшли спільної думки, що проблем, які не можна вирішити не існує, головне відверто про них говорити та спільно працювати над їх вирішенням.

Після цього, моніторингова група завітала до Дворічанського офісу мережі правового розвитку. Здебільшого увага була прикута до підвищення інституційної спроможності організації та пошуку сфер у яких громадська організація може бути корисною громаді.

Приємно відзначити, що за підсумками моніторингу Дворічанський офіс і надалі залишається надійним партнером Мережі правового розвитку, однак головним залишається прагнення вдосконалюватись та приймати активну участь в розвитку Дворічанщини.

Хто на сайті

На сайті 12 гостей та користувачі відсутні