Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Кожне село має свою історію, видатних та працьовитих односельчан і приводом згадати цю історію є відзначення Дня села. 12 жовтня святкувала громада Колодязного. Площа перед сільським будинком культури була прибрана, там були встановлені атракціони для дітей, надані Благодійним фондом Д.О.Шенцева; торгові точки;  вогнища, на яких готували українські страви для частування односельчан та гостей свята. А на свято зібралися місцеві жителі, теперішні і колишні, жителі сусідніх сіл, гості.

Цього року свято було присвячене 150-річчю освіти в селі.  Саме у листопаді 1869 року в селі було відкрито першу школу. Ведучі знайомили  з історією, демонструвалися фото та відеоматеріали. Про історію школи, її вчителів та випускників говорив у своєму вітальному слові Колодязненський сільський голова О.В.Перепелиця. Добрі слова привітань та цінні подарунки з рук сільського голови отримали односельці, яких відзначали у різних номінаціях. А О.В.Перепелиці  директор Колодязненської школи Панасюк Ю.В. подякувала за увагу до проблем і потреб закладу та підтримку школи, вручила Подяку, а школярі присвятили зворушливий номер з врученням квітів сільському голові.

Привітали громаду села, дали високу оцінку  роботі місцевої школи, згадали її випускників, що трудяться в різних сферах, голова районної ради Г.Г.Турбаба, заступник голови районної державної адміністрації О.П.Павленко, завідуючий громадською приймальнею народного депутата Д.О.Шенцева,голова районної організації ветеранів В.І.Дорошенко. Ювілярові - школі - були вручені подарунки від громади району та від сільської ради, необхідні для вдосконалення навчально-виховного процесу телевізори. Привітав колодяжан зі святом директор ТОВ «ДворіачнськеАГро» Ю.В.Скиба. Спогадами  поділився син колишнього директора школи Л.П.Шапошнікової.

Учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури та учні школи  порадували присутніх чудовими піснями і прекрасними танцями. Окрім концерту гості та жителі села могли пригоститися українськими стравами. Скуштувати їх назбиралось чимало охочих.  Потім  лунала музика,   бажаючі спілкувалися, слухали музику, танцювали.  Свято видалось на славу. Своєю присутністю жителі села дали зрозуміти , що село живе, люди знають свою історію, шанують  та примножують традиції, працюють на майбутнє.

Фото газета "Дворічанський край"

 

 
 

Хто на сайті

На сайті 10 гостей та користувачі відсутні