Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Школа завжди буде з нами, з нашими дітьми, онуками, залишиться символом любові, вдячності та дитинства. В кожного свої спогади, емоції, почуття, пов’язані зі школою, з шкільними роками. Найчастіше — це дитинство, сміх, радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята, походи… І вчителі, які спливають час від часу у твоїй пам’яті, від яких ти взяв щось для себе; слова, сказані ними, живуть в тобі і ти звертаєш на них увагу навіть у зрілому віці.

Цього року Топільська школа відзначає свій півстолітній ювілей. 18 жовтня школа відчинила двері для колишніх учнів, для вчителів, громадськості. На урочистостях панувала позитивна атмосфера та відчувалось хвилювання дітей і дорослих. Урочистий захід відкрили піснею про Топільську школу на слова вчителя математики С.В.Хавелова, яку виконала вчителька початкових класів А.В.Хавелова. Директор школи О.О.Базарний  привітав всіх присутніх з 50-річчям школи, розповів присутнім про історію становлення школи та здобутки, яких вдалося досягнути педагогічному колективу.

Привітати педагогічний колектив та дітей зі святом завітали голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Н.І.Коваль, а також колишні працівники та випускники школи. Гості теплими словами привітали школу зі святом та подякували усім, хто починав нелегкий шлях становлення навчального закладу та нині у ній працює, зазначили, що  такі заклади у селі є центром духовності, живою історією, що об’єднує кілька поколінь односельців. Всі висловили щиру вдячність ветеранам педагогічної праці і сьогоднішнім учителям за терпіння, мудрість і віру в здібності й таланти учнів, за частинку душі, яку вони віддають своїм вихованцям. Директору школи передали подарунки від громади району – необхідне обладнання для  навчального процесу. Привітав школу випускник, депутат районної ради, голова фермерського господарства І.П.Хавелов, який подарував обладнання для навчального кабінету історії.  Спогадами ділилися колишні вчителі та випускники. А нинішні учні та вчителі підготували змістовну історичну довідку, святковий концерт, привітання для ветеранів-педагогів, чиє життя було тісно переплетене з мелодією  шкільних дзвінків, яких вже  й не злічити.  Школа гордиться своїми  вихованцями, за  50 років випустили 1300 молодих людей у самостійне життя.

Це було свято зустрічей, свято – спогадів, під час якого у багатьох присутніх гостей в очах бриніли сльози. Адже кожен згадував своє життя,   що  починалося від батьківського порогу і стежини до школи.

Фото газета "Дворічанський край"

Хто на сайті

На сайті 7 гостей та користувачі відсутні