Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

    Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області за ініціативи секції міських рад міст обласного значення та міських і селищних рад, міст і селищ які є районними центрами Асоціації, спільно з Харківською обласною радою, а також фахівцями антикорупційної організації Transparency International Україна та аналітичною системою для перевірки контрагентів YouControl провели навчальний семінар-тренінг «Сучасні інструменти для протидії корупції у закупівлях». Керуюча справами виконавчого апарату районної ради Глотова Л.І. взяла участь у цьому  заході.

    Модераторами семінару-тренінгу  виступили перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко та Чугуївський міський голова, віце-президент Асоціації, керівник Секції міських рад і селищних рад, селищ які є районними центрами Галина  Мінаєва.

    Участь у семінари взяли спеціалісти, які відповідають за тендерні закупівлі міських рад міст обласного значення, міських та селищних рад міст та селищ, які є районними центрами, ОТГ, районних рад Харківської області. Відкриваючи роботу семінару, Микола Тітов розповів присутнім, що у цьогоріч  Асоціацією заплановано ряд семінарів, які розраховані практично на всі категорії спеціалістів місцевих рад, а також – керівництво та депутатів.

    «Такі заходи, організовані Харківською обласною радою спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування, дуже інформативні та унікальні в своєму роді. Адже наразі соціальна увага прикута до освоєння бюджетних грошей та антикорупційної політики», - розповів перший віце-президент Асоціації.  

    Учасники тренінгу дізналися про інструменти, що дозволяють визначати пов'язаних учасників тендеру, виявляти технічних кандидатів, ненадійних виконавців і розпізнавати шахрайські та корупційні схеми.

    «Ненадійний підрядник - це зірвані терміни, неякісна робота, бюджетні та репутаційні втрати. Останнім часом відбуваються стрімкі зміни у законодавстві, разом з тим удосконалюються технічні можливості електронних систем. Тому ми відчуваємо необхідність показати інструменти для ефективної роботи у сфері закупівель», - коментує GR-менеджер YouControl Наталя Чорногуб.

    Зокрема, учасники тренінгу ознайомилися  та протестували функціонал аналітичної системи YouControl. Експерт показала, як за хвилину формується повне досьє на кожну компанію України із понад 60 джерел, відстежуються зміни та візуалізуються зв'язки. Місія YouControl, зазначає вона, сприяти прозорому бізнес-середовищу.

    Консультант ВІ PROZORRO та проекту DOZORRO із Transparency International Україна Ілля Бібов ознайомив із функціоналом, який дозволяє побачити ризик-індикатори, які спрацювали під час проведення процедури, та оцінити кожен підпорядкований підрозділ на показники ефективності. Також він представив представить інструмент «Панель керівних органів» Публічного модуля аналітики ВІ для оцінки ризиковості та ефективності проведення закупівель підпорядкованими органами/департаментами міської ради.

    Начальник управління з фінансово-економічних питань виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Ковальова також поінформувала учасників щодо змін у законодавстві з питань вдосконалення публічних закупівель.

 

Хто на сайті

На сайті 9 гостей та користувачі відсутні