Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Осінь – це пора завершення сільськогосподарських робіт. На останню неділю листопада припадає і професійне свято – День працівників сільського господарства.

Напередодні свята у Богданівському сільському будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню працівників сільського господарства. Привітали  фермерів, землеробів, тваринників, механізаторів та комбайнерів з професійним святом голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, яка передала вітання і від голови районної ради Г.Г.Турбаби; завідуючий громадською приймальнею народного депутата України Д.О.Шенцева В.І.Дорошенко; благочинний Дворічанського округу, настоятель Свято-Успенського храму о.Олександр. Вони подякували за нелегку працю на полях і на фермах, побажали працівникам сільського господарства щедрих врожаїв, енергії, міцного здоров’я, щастя, добра та миру. Начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації А.Л.Василець виступила з доповіддю про здобутки аграріїв району. Під час святкування за сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу керівники та робітники сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств району були відзначені грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради..

Після урочистих нагороджень і привітань на працівників сільського господарства чекав  святковий концерт за участю співочих і танцювальних колективів художньої самодіяльності району. Під кінець усіх присутніх пригостили запашним короваєм –  символом завершення сільськогосподарського року, багатства, родючості.

 

Хто на сайті

На сайті 11 гостей та користувачі відсутні