Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Відбулася звітно-виборна конференція районної організації ветеранів України,  в роботі якої взяли участь делегати від первинних ветеранських організацій, голова районної ради Г.Г.Турбаба,  голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, селищний та сільські голови, керівники установ соціальної сфери району. На початку роботи  учасники конференції привітали з днем народження голову первинної ветеранської організації працівників освіти, Почесного громадянина Дворічанського району Л.Ф.Радченко, подякували за активну життєву позицію та побажали їй подальших успіхів. Також хвилиною мовчання було вшановано пам»ять  пам’ять ветеранів, що  пішли з життя.

Делегати заслухали і обговорили доповідь голови районної організації ветеранів В.І.Дорошенка  «Про роботу ради районної організації ветеранів за період з серпня 2015 по листопад 2019 року та основні напрямки роботи на наступний період», прийняли постанову, де оцінили роботу за завітний період задовільною, та накреслили завдання на наступний період. Голова районної ради Г.Г.Турбаба та голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко  виступили з інформацією щодо  проведеної роботи із соціально-економічного розвитку району та завдань на наступний рік,  закликали до спільної роботи влади  і громадськості, подякували ветеранам за активність, ініціативу та  підтримку членів своєї організації.

Було заслухано та затверджено звіт ревізійної комісії районної організації ветеранів.

Делегати обрали новий склад ради та ревізійної комісії районної організації ветеранів, делегатів на конференцію Харківської обласної організації ветеранів.

В присутності делегатів та запрошених було проведено перший пленум, на якому обрано  президію та затверджено  комітети районної організації ветеранів. Ветеранський актив знову довірив  Василю Івановичу Дорошенку очолити організацію.

Хто на сайті

На сайті 28 гостей та користувачі відсутні