Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

6 грудня  відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. У великій залі адмібудинку зібралися депутати районної та місцевих рад, працівники виконавчих апаратів, ветерани місцевого самоврядування, представники громадськості.

Захід розпочався з привітання від наймолодших – учнів Дворічанського ліцею, у виступі яких прозвучали і слова вітання, і вдячності за роботу, і побажання процвітання всім громадам.

У виступі голови районної ради Г.Г.Турбаби було проаналізовано спільну роботу за рік, прозвучала оцінка роботи посадовців місцевих рад, приклади активної та ініціативної роботи депутатів на своїх округах, висловлене сподівання подальшої плідної співпраці органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громади.

З вітальним словом виступила голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко.

Голова районної ради Г.Г.Турбаба повідомила про вітання, які надійшли від обласної ради та від колег з районів області, привітала з днем народження іменинників грудня. Квіти були вручені Перепелиці О.В., Колодязненському сільському голові, який святкує день народження саме 6 грудня.

Кращих посадовців, депутатів було нагороджено грамотами та подяками районної ради і районної державної адміністрації. За багаторічну сумлінну працю, відповідальність і компетентність в роботі,  активну громадську діяльність грамотам відзначені Бабак Є.О., головний бухгалтер Токарівської сільської ради; Бакунець В.В., Пісківський сільський голова; Каніщева Л.В., спеціаліст Пісківської сільської ради; Козирєва В.І., секретар Вільшанської сільської ради; Кравцова О.О., головний бухгалтер Кутьківської  сільської ради;  Мороз С.В., секретар Тавільжанської сільської ради; Тарасова Н.І., інспектор Богданівської сільської ради; Терехова Н.І., депутат районної ради; Тритяк М.І., Тавільжанський сільський голова; Юр»єв С.В., Кам»янський сільський голова. Подяками за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, активну участь у житті громади відзначені Білоус Л.А., спеціаліст Колодязненської сільської ради; Вабіщевіч С.П., секретар Новоєгорівської сільської ради; Кузьміна С.О.,секретар Лиманської Другої сільської ради; Пєстова Н.А., депутат Дворічанської селищної ради;  Семененко О.М., спеціаліст Кутьківської сільської ради; Ткачова С.М., головний бухгалтер Петро-Іванівської сільської ради; Фомін О.С., головний бухгалтер Рідкодубівської сільської ради; Халашевська З.І., ветеран місцевого самоврядування, колишній Миколаївський сільський голова; Чікіна А.Я., депутат Кам»янської сільської ради; Чілібі Г.Г., спеціаліст  Дворічанської селищної ради.

Привітання від народного депутата України Д.О.Шенцева  передав завідуючий громадською приймальнею В.І.Дорошенко. Традиційно  були підведені підсумки конкурсу «Квітучий край», переможцям були вручені дипломи та подарунки від Благодійного фонду Д.О.Шенцева. В номінації «Квітуче подвір»я» були нагороджені: за І місце  Грінаковська Ю.Л., жителька смт.Дворічна, за ІІ місце Гончарук О.М., мешканка смт.Дворічна, за  ІІІ місце Погребняк Т.А., жителька  с. Лиман Другий,. У номінації «Квітуча клумба»  нагороджені за  І місце  Топільський сільський будинок культури, селище Тополі, за ІІ місце  Лагункова  Т.А., жителька сел.. Тополі, за ІІІ місце – Мараховська В.В., мешканка с.Вільшана.

Директор комунального закладу фізичного здоров»я населення «Спорт для всіх» В.В.Каща поздоровив присутніх зі святом, подякував за надану фінансову допомогу для проведення спортивних заходів та повідомив, що район традиційно займає лідируючі місця в обласних спартакіадах. Віктор Володимирович нагородив переможців спартакіади, яка традиційно проводилася до Дня працівників сільського господарства в нашому сільськогосподарському районі. Грамоти та кубки було вручено за І місце Новоєгорівській сільській раді, за ІІ місце Колодязненській сільській раді, за ІІІ місце Пісківській сільській раді.

Для присутніх прозвучали музичні вітання від аматорів сцени районного будинку культури, Кутьківського та Топільського сільських будинків культури.

Уклін і шана шановним землякам  за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті.

Фото газета «Дворічанський край»

 

 

 

Хто на сайті

На сайті Один гість та користувачі відсутні