Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

На Дворічанщині з нагоди визволення району від нацистських загарбників вшанували пам'ять загиблих героїв і віддали честь ще живим ветеранам.

Дворічанський район за 95 років існування пережив багато. У 1941 році мирне життя дворічан порушила війна. В перші ж дні і місяці війни більшість чоловічого населення призивного віку була мобілізована в ряди армії. На території району діяли партизанські загони, підпільники. Трудівники тилу працювали задля перемоги. Жителі району збирали кошти на військову техніку. Дворічна була окупована гітлерівцями протягом 8 місяців — з 24 червня 1942 року по 2 лютого 1943 року. Багато горя завдали людям окупанти. Вони по-звірячому замучили і розстріляли понад 200 мирних жителів, осиротили дітей, пограбували майно, відібрали худобу, зруйнували громадські будівлі та інші споруди. В лютому 1943 року Дворічну було визволено. Дворічани дякували за визволення, за повернену можливість вільно жити і працювати. Після вигнання окупантів кожен дворічанин в міру своїх сил робив все, щоб наблизити перемогу та відродити район.

З таких малих перемог на малій батьківщині склалася Велика Перемога, 75-річчя якої будемо відзначати цього року.

Саме про це говорили голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко на мітингу-реквіємі. Слова вдячності прозвучали у зверненні народного депутата України Д.О.Шенцева, яке зачитав завідуючий громадською приймальнею В.І.Дорошенко.

До пам'ятника загиблим в роки війни були покладені квіти від громади району та від народного депутата Д.О.Шенцева. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Фото газета "Дворічанський край"

Хто на сайті

На сайті 17 гостей та користувачі відсутні