Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

30 січня у Дворічанській районній раді пройшла інформаційна зустріч представників органів місцевого самоврядування, поліції, громадськості та ЗМІ в межах реалізації проекту «Діалог населення з поліцією – безпечна громада Дворічанщини». Проект реалізує громадська організація «Фонд сільських громад Дворічанщини» (ФСГД) з січня 2020 року за фінансової підтримки Програм «Права людини і правосуддя» та «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

З вітальним словом до присутніх звернулася голова районної ради Г.Г.Турбаба, яка зазначила, що зараз не вистачає спілкування між людьми, особливо у вирішенні життєво важливих питань, таких як безпека в громадах, тому новий проект для налагодження діалогу громади району з поліцією є важливим і своєчасним, та нагадала, що «Фонд сільських громад Дворічанщини» – надійний партнер місцевої влади у наданні безоплатної правової допомоги населенню району.

Концепцію, мету, задачі і робочий план проекту «Діалог населення з поліцією – безпечна громада Дворічанщини» презентувала Л.М.Ковтун, голова ФСГД.

Концепція проекту «Діалог населення з поліцією – безпечна громада Дворічанщини»:

Інформування громади району та зацікавлених осіб про проект.

Дослідження проблем і потреб мешканців району, в т.ч. представників вразливих груп населення, з питань безпеки громади (анкетування).

Визначення пріоритетних проблем та можливих безпекові ініціативи з їх вирішення.

Створення діалогової групи у складі представників поліції, влади і громади району.

Проведення Круглого столу «Що ми можемо зробити для безпеки громади району разом?».

Проведення тренінгу «Інструменти розбудови діалогу» для учасників діалогової групи.

Проведення тематичних зустрічей поліцейських з мешканцями району.

Забезпечення населення району безоплатною правовою допомогою в стаціонарних і виїзних умовах.

В обговоренні виступили начальник Дворічанського відділення поліції Куп’янського відділу поліції Головного управління національної поліції в Харківській області Р.А.Сімонян, начальник СП ПП Дворічанського відділення поліції А.С.Кряж, начальник сектору моніторингу Куп'янського відділу поліції ГУНП в Харківській області С.С.Горожанкін, Кам»янський сільський голова С.В.Юр»єв. У виступах прозвучали думки, що проєкт потрібен, треба повернути людям довіру до поліції, за допомогою цільової районної програми фінансово підтримати роботу поліції для посилення її можливостей підтримувати безпеку в районі.

Хто на сайті

На сайті 6 гостей та користувачі відсутні