Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

31 січня у приміщенні Петро-Іванівської сільської ради відбулося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з видобутку крейди ТОВ «Петро-Іванівський крейдовий кар'єр». Товариство, юридична адреса якого в м.Куп'яськ, планує здійснювати видобування крейди для виробництва вапна на ділянці, розташованій на відстані 1 км від села Петро-Іванівка. На громадському обговоренні були присутні жителі Петро-Іванівської сільської ради та сусідніх населених пунктів, громадські активісти, працівники національного природного парку «Дворічанський», Департаменту екології та водних ресурсів обласної державної адміністрації, Петро-Іванівський сільський голова Н.П.Гончарук, голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко.

Представники товариства інформували про плановану діяльність, дали відповіді на деякі питання, багато питань залишилось без відповідей.. Обговорюючи звіт, виступаючі звернули увагу на невідповідності інформації у самому звіті, на відсутність оцінки впливу на водні ресурси, на наявність на території видів флори і фауни, які занесені до охоронних списків, забруднення повітря, стан доріг та інші питання.

Усі присутні висловилися проти будівництва кар'єру на території.

Петро-Іванівська сільська рада на сесії 07 лютого схвалила звернення до Міністерства енергетики та захисту довкілля України щодо забезпечення основних принципів охорони навколишнього природного середовища та екологічних прав громадян.

Хто на сайті

На сайті 14 гостей та користувачі відсутні