Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

10 лютого відбулися збори активу Дворічанського району за участі депутатів районної ради, селищного та сільських голів, керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації. З вступним словом про необхідність обговорити важливі для населення питання та прийняти відповідні рішення виступили голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко та голова районної ради Г.Г.Турбаба. Вони також наголосили на необхідності довести інформацію з питань, що будуть обговорюватись, до членів своїх трудових колективів та жителів на територіях місцевих рад.

На порядок денний винесли актуальні для громади району питання. Було заслухано інформацію начальника Дворічанської дільниці акціонерного товариства «Харківгаз» В.М.Черняка «Про заключення договорів з технічного обслуговування систем газопостачання та газового обладнання на території району», з якого вирішили звернутися до керівництва регіональної газової кампанії щодо можливості внесення змін до умов договору в частині оплати після проведення планового технічного обслуговування за актами виконаних робіт.

Інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Н.І.Скоропльот «Про надання населенню житлових субсидій та укладення колективних договорів» було взято до відома .

  Обговоривши питання про стан будівництва крейдяного кар»єру на території Петро-Іванівської сільської ради, на зборах вирішили підтримати Звернення Петро-Іванівської сільської ради від 07 лютого 2020 року № 374-VІІ до Міністерства енергетики та захисту довкілля України щодо забезпечення основних принципів охорони навколишнього природного середовища та екологічних прав громадян.

Про заходи з відзначення 175-ї річниці від Дня народження І.І. Мечнікова інформувала директор Центру дитячої та юнацької творчості О.М. Бервено. Усвідомлюючи, що ім»я нашого земляка Нобелівського лауреата І.І.Мечнікова – це візитка району, вирішили долучитися до участі у запланованих заходах та організувати збір коштів на виготовлення пам'ятника І.І.Мечнікову, звернення про який оприлюднити.

  Заступник голови районної державної адміністрації О.П.Павленко доповіла з питання «Про стан реформування медичної галузі району». Співдоповідачами виступили директор комунального некомерційного підприємства Центр первинної медико-санітарної допомоги Ю.Л.Грінаковська та директор комунального некомерційного підприємства «Дворічанська районна лікарня» С.П.Черкасов. Питання викликало бурхливе обговорення. Було прийняте рішення звернутись до обласної державної адміністрації, обласної ради, народного депутата з проханням відтермінувати впровадження медичної реформи на вторинному рівні, переглянути умови контрактування з Національною службою здоров'я України з метою забезпечення надання медичних послуг сільському населенню, в разі впровадження медичної реформи з 01 квітня цього року виділити медичну субвенцію районному бюджету на вторинну медицину.

Підсумки зборів підвели голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, голова районної ради Г.Г.Турбаба.

Фото газета "Дворічанський край"

 

Хто на сайті

На сайті 14 гостей та користувачі відсутні