Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виводу військ з Афганістану відбулася традиційна зустріч з членами районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Про роботу за минулий період інформував голова Спілки Почесний громадянин Дворічанського району В.І.Лебединський. Про стан справ у районі за минулий рік та плани на поточний рік інформували голова районної ради Г.Г.Турбаба та голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко. Вони також подякували членам Спілки за активну участь у громадському житті району, за внесок у патріотичне виховання підростаючого покоління. Начальник Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації  Н.І. Скоропльот ознайомила учасників зустрічі із переліком пільг та соціальних гарантій, на які мають право учасники бойових дій.

Учні Дворічанського ліцею виступили з літературно-музичною композицією, якою вшанували подвиг інтернаціоналістів та закликали берегти мир.

Потім відбулася презентація книги пам'яті, виданої за сприяння місцевих рад, керівників сільськогосподарських підприємств району. Кожному присутньому члену Спілки та представникам установ, які причетні до видання книги, було вручено екземпляр цієї книги, присвяченої нашим землякам, та розрахованої на всіх, хто цікавиться історією рідного краю.

По завершенню зустрічі відбувся мітинг біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам. «Афганці» за традицією поклали квіти до пам'ятника побратимам та до меморіалу загиблим в роки війни.

У виступах голови Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) В.І.Лебединського, голови районної ради Г.Г.Турбаби, голови районної державної адміністрації І.В.Григоренко, районного військового комісара С.В.Фролова було висловлено глибоку шану всім, хто брав участь у локальних війнах та миротворчих місіях за межами нашої держави, вдячність за активну життєву позицію сьогодні, побажання здоров»я, успіхів, миру. Звернення народного депутата України Д.О.Шенцева, в якому прозвучало: «Ви не з чуток знаєте ціну мирного життя. У тих, хто пройшов через «гарячі точки», - особливий, виважений погляд на події, які відбуваються зараз в Україні. Спасибі вам за честь і гідність» зачитав завідуючий громадською приймальнею народного депутата В.І.Дорошенко. настоятель Свято-Успенського храму протоієрей Олександр пом'янув усіх полеглих та померлих. Пам»ять про них вшанували хвилиною мовчання.

До пам'ятника поклали квіти голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, члени Спілки, школярі, представники трудових колективів, були покладені квіти від народного депутата України Д.О.Шенцева.

Як водиться, після цього інтернаціоналісти поспілкувалися, поділилися спогадами.

15 лютого члени районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) вшанували пам'ять полеглих О.В.Медяника з Рідкодуба, О.В.Єфімова та В.П.Звягінцева з Дворічної, поклали квіти на могили, зустрілися з рідними.

А 17 лютого відбувся традиційний турнір «Пам'ять» з волейболу та гирьового спорту серед школярів, організований районною Спілкою ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Хто на сайті

На сайті 16 гостей та користувачі відсутні