Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

20 лютого відбулось пленарне засідання ХХХУ сесії районної ради. Позачергову сесію було скликано на клопотання районної державної адміністрації для вирішення термінових фінансових питань. Депутати розглянули та затвердили зміни до районної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху та розвитку дорожнього господарства у Дворічанському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 15 червня 2017 року №284- VІІ з метою забезпечення безпечних та комфортних умов для учасників дорожнього руху, приведення у належний стан доріг, тротуарів.

Також були затверджені зміни до районного бюджету на 2020 рік, затвердженого рішенням районної ради від 19 грудня 2019 року № 645-VІІ, які полягали у зменшенні резервного фонду та виділенні коштів у сумі 432271 грн. на співфінансування робіт по реконструкції Дворічанського районного будинку культури за адресою: вул. 35 Гвардійської дивізії, буд.12, смт Дворічна, Дворічанського району, Харківської області» відповідно допідпункту 1 пункту 7 «Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 196; на виготовлення проєктно-кошторисної документації та експертизи проєкту «Реконструкція харчоблоку Дворічанського ліцею Дворічанської районної ради Харківської області по вул.Слобожанська,14 смт. Дворічна Дворічанського району Харківської області» та передачі субвенції Дворічанському селищному бюджету на виготовлення проєктної документації, експертизи на капітальний ремонт дороги та тротуарів по вул.Слобожанська, смт Дворічна; та внесенні змін до кошторису відділу освіти, молоді та спорту в межах затверджених асигнувань. Депутати одноголосно підтримали запропоновані проекти рішень, які направлені на покращення матеріальної бази та залучення інвестицій.

Голова районної ради Г.Г.Турбаба подякувала депутатів за оперативне прийняття рішень, нагадала про проведення засідань постійних комісій щодо попереднього розгляду питань чергової сесії та про подання декларацій депутатами та посадовцями місцевих рад.

Після пленарного засідання. депутати, селищний, сільські голови, керівники взяли участь у нараді щодо створення умов для безпечного харчування школярів та працюючих. З відповідними інформаціями виступили начальник Дворічанського районного управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Харківській області С.М.Ареп'в та начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Н.І.Коваль. Підсумки наради підвела голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко.

 

 

Хто на сайті

На сайті 32 гостей та користувачі відсутні