Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

        Тиждень з 24 лютого по 1 березня пройшов як святкування Масляної, свята, що з давніх часів символізує пробудження природи. Незважаючи на те, що цього року ми не відчули зимових морозів, не бачили снігу, нас всіх радує весняне сонце. Протягом Масляного тижня господині печуть млинці, які символізують сонце. А в селах проводять народні гуляння.

        Свято проводів зими та зустрічі весни відбулося у районному будинку культури 28 лютого. З цією подією присутніх дворічан привітали голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, селищний голова Ф.А.Магомедов. А учасники художньої самодіяльності районного будинку культури, Западнянського, Кам’янського иа Колодязнянського будинків культури подарували прекрасні пісенні та танцювальні номери.

        Ми радіємо тому, що давні традиції поступово відроджуються, що в населених пунктах проводяться заходи, які гуртують громаду. 29 лютого в селищі станції Тополі також відбулося свято, організаторами якого виступили Пісківська сільська рада на чолі з В.В.Бакунцем та фермерське господарство депутата районної ради І.П.Хавелова. Організатори привітали земляків зі святом, побажали тепла, рясних врожаїв, успіхів у спільних справах, активності, миру. Учасники самодіяльності місцевого будинку культури разом з сусідами з Лиманської Другої та Кам»янської сільських рад порадували чудовими номерами, Зима з Весною разом зі своїми командами провели конкурси, учасниками яких стали і діти, і дорослі, за що вони отримали подарунки та призи. Святковий настрій місцевих жителів розділили та виступили з привітаннями голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, депутат районної ради В.П.Пилипенко, завідуючий громадською приймальнею народного депутата України Д.О.Шенцева В.І.Дорошенко. Після розважальної програми всіх пригостили смачною польовою кашею, млинцями, пиріжками. А потім допізна лунала музика. Захід пройшов за активної участі працівників Топільського сільського будинку культури, Топільської школи, дитячого садка, амбулаторії загальної практики сімейної медицини, активних жителів.

        Під час таких свят панує атмосфера веселощів, радості й добра, а саме цього не вистачає в повсякденному житті. Маємо добрий приклад для наслідування.

Фото газета "Дворічанський край"

та В.Дорошенко

 

 

Хто на сайті

На сайті 13 гостей та користувачі відсутні