Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Починається весна, оживає природа, народжуються нові надії. Справді, важко було б знайти більш чудову нагоду, щоб принести хвалу жінці, яка сама несе  в собі продовження життя, без якої не було б на світі стільки тепла, щастя, любові. Жінки  оточують близьких людей любов’ю та увагою, дарують їм спокій та щастя. Жінки не забувають ділитися своїм теплом, підтримують добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Завдяки жінкам звершуються і великі діяння, і повсякденні справи.

Жінки Дворічанщини  в переддень 8 Березня приймали вітання від джентльменів. Святковий концерт подарували   чоловіки. У їх виконанні  лунали улюблені мелодії, звучали щирі пісні. Ведучий  свята _ Дворічанський селищний голова Ф.А.Магомедов  висловив щирі побажання  добра, радості, щастя жіночій половині від другої – чоловічої. В перші березневі дні  в домівках дворічанок вже котрий рік підряд з’являються  листівки з привітанням з жіночим святом від народного депутата України Д.О.Шенцева разом з насінням квітів, яке потім буде  висаджене господинями і прикрашатиме садиби. І сьогодні теплі слова вітання та щирі побажання від Дмитра Олексійовича передав  завідуючий громадською приймальнею народного депутата В.І.Дорошенко. 

Вітаючи зі святом весни, молодості та любові – Днем 8 березня, учасники святкової програми дякували  за материнську ласку і самовідданість, за добро, яке жінки творять своїми руками, за ніжність та чуйність, за громадянську активність та невтомну працьовитість.   А жінки  з радісним піднесеним настроєм приймали вітання. Всі отримали безліч позитивних емоцій.

Фото газета "Дворічанський край"

 

Хто на сайті

На сайті 5 гостей та користувачі відсутні