Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Завершився конкурс на зайнятгя посади директора та педагогiчних працiвникiв комунальноi установи Дворiчанський iнклюзивно-ресурсний центр Дворiчанськоi районноi ради Харкiвськоi областi.

ПРОТОКОЛ № З засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора та педагогічних працівників комунальної установи Дворічанський інклюзивно-ресурсний центр Дворічанської районної ради Харківської області

Конкурсна комісія на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи Дворічанський інклюзивно-ресурсний центр повідомляє, що в процесі підготовки засідання комісії за результатами співбесіди було здійснено узгодження терміну засідання із учасниками конкурсу та перенесено дане засідання на 06 серпня 2019 року о 09.00 у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Секретар комісії Л.А. Оганесян

23.07.2019

На виконання Порядку конкурсного добору на зайняття посад директора та педагогічних працівників комунальної установи Дворічанський інклюзивно-ресурсний центр Дворічанської районної ради Харківської області (далі Порядок), затвердженим рішенням Дворічанської районної ради від 20.12.2018 №529- VII оприлюднюються копії Протоколів засідань конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора та педагогічних працівників комунальної установи Дворічанський інклюзивно-ресурсний центр Дворічанської районної ради Харківської області.

Детальніше...

Документи, подані до конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора та на посади педагогічних працівників Дворічанського інклюзивно-ресурсного центру Дворічанської районної ради Харківської області:

Детальніше...

Відповідно до рішення Дворічанської районної ради Харківської області від 20 червня 2019 року № 581-VII «Про оголошення конкурсу на посаду директора та на посади педагогічних працівників Дворічанського інклюзивно-ресурсного центру Дворічанської районної ради Харківської області» з 26 червня 2019 року оголошено конкурс на посаду директора та на посади педагогічних працівників Дворічанського інклюзивно-ресурсного центру Дворічанської районної ради Харківської області. За рішенням засідання конкурсної комісії на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи Дворічанський інклюзивно-ресурсний центр Дворічанської районної ради Харківської області від 25 червня 2019 року прийом документів від претендентів розпочинається 26 червня 2019 року та триватиме до 10 липня 2019 року у робочі дні з 08.00 по 17.00 за адресою: смт Дворічна, провулок Спортивний,14, 2-й поверх, кабінет головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Детальніше...

З метою стимулювання розвитку та соціальної підтримки талантів Харківської області, сприяння їх самореалізації, виявлення обдарованої молоді рішенням Харківської обласної ради № 388-V від 06 вересня 2007 року було запроваджено обласний літературний конкурс імені О.С. Масельського. Цього року конкурс буде проводитися дванадцятий раз.

Детальніше...

Харківською обласною радою у 2011 році започатковано обласний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», який в цьому році проводиться вже восьмий раз.

Метою Конкурсу є сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст та об’єднаним територіальним громадам Харківської області у комплексному розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру, створення умов для підвищення активності громад та налагодження партнерських зв’язків.

Детальніше...

Хто на сайті

На сайті 63 гостей та користувачі відсутні