Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Новорічні свята – це чудовий привід організувати спортивне свято. Поділяє таку думку і федерація волейболу міста Куп’янськ, яка 29 грудня 2019 року організувала і провела «Новорічний кубок» з класичного волейболу.

Чоловіча збірна Куп’янська вже не один рік є лідером обласних змагань, добре виступають на регіональному рівні жіноча і юнацькі волейбольні колективи. Тому не дивно, що на змагання заявилось аж вісім міських спортивних колективів!

Детальніше...

Планомірно готуючись до вирішальних ігор волейбольного «Чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга», в останній день зимових канікул Дворічанський ДЮКФП «Юність» організував матчеву волейбольну зустріч з юними спортсменами ДЮКФП «Старт» В-Бурлуцького району.

В першому поєдинку між дівчатами 2007-2009 р.н. з рахунком 2-1 вікторію святкували юні дворічанки.

В наступній зустрічі між командами юнаків «Юність» (2007-2009 р.н.) і дівочою командою «Старт» (2007-2009 р.н.) сильнішими виявились гості.

Детальніше...

Новорічні свята і зимові канікули у школярів традиційно наповнені різноманітними спортивними заходами. Саме в таких турнірах районного та обласного рівня активно беруть участь вихованці гуртків ДЮКФП «Юність».

Одним з таких заходів став регіональний «Різдвяний» турнір з класичного волейболу для юнаків 2005-2006 років народження, проведений за ініціативою Дворічанського ДЮКФП «Юність». Учасниками цих цікавих змагань стали команди ДЮКФП «Юність», ДЮКФП «Старт» В-Бурлуцького району і колектив ЗОШ №_1 «Спартак» міста Куп’янськ.

Детальніше...

27 січня для вихованців волейбольних гуртків ДЮКФП «Юність» 2007-2009 р.н. було проведено «Новорічний» кубок.

Формат цьогорічного турніру був дещо незвичним - замість командних змагань юні волейболісти змагались в особистому заліку.

Детальніше...

Добігає до завершення спортивний рік. Фізкультурники і спортсмени Дворічанщини завершують його у доброму настрої. Районним центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" проведено понад 60 заходів з різних видів спорту, ще близько 40 у якості співорганізатора. Спортсмени нашого району ставали учасниками міжнародних, Всеукраїнських, обласних, регіональних, міжрайонних змагань різного рівня з видів спорту. Але головним мірилом протягом спортивного року є Спартакіада області з видів спорту і Спартакіада області з масового спорту. У обласній Спартакіаді з видів спорту наші спортсмени взяли участь у десяти з дванадцяти видів програми. Традиційно сильно виступили волейболісти: класичний волейбол (І місце чоловіки, І місце жінки) і пляжний волейбол (І місце чоловіки, І місце жінки). Вкотре поспіль до фінальної частини обласних змагань пробилися представники футзалу. Потужно виступили гирьовики, посівши третє місце. Представники розумових видів спорту також внесли значний доробок у командний залік (шахи - ІІ місце, російські шашки - ІІ місце). У змаганнях із баскетболу і легкої атлетики наші спортсмени здобули п'яту позицію. Такі результати вивели наш район на першу сходинку загального заліку! Приємно відзначити, що це сьома поспіль перемога Дворічанського району у обласній Спартакіаді!!! Браво, дворічани!!!

Детальніше...

Щойно добігли до завершення останні змагання поточного року за календарним планом. Спортивний змагальний рік завершували представники більярду. Традиційний турнір було проведено з нагоди Новорічних і Різдвяних свят. Вихідний день сприяв розіграшу заключного змагання у змішаному форматі. Спершу сім учасників зіграли у двох підгрупах за коловою системою і визначили четвірку найсильніших. А далі розгорнулася справжня суперечка за нагороди у боротьбі за коловою системою.

Детальніше...

В останню неділю 2019 року відбувся традиційний, двадцять шостий за ліком, шаховий турнір памяті нашого видатного земляка, вчителя математики, кандидата в майстри спорту Радянського Союзу Степана Степановича Казакевича. Без сумніву, найсильнішого шахіста за всю історію району, людини вихованої та інтелігентної, вчителя і наставника кількох поколінь учнів і шахістів, знаного майстра шахової справи, відомого далеко за межами рідного краю. Степан Степанович прожив яскраве шахове життя, багато разів поспіль виборював звання найсильнішого шахіста області, не без успіху грав на Республіканських і Всесоюзних змаганнях. Аби перерахувати його титули і заслуги в спорті, та описати спортивний шлях не вистачить ані часу, ані паперу. З одним твердження можна погодитися – С.С. Казакевич був справжнім майстром шахової дисципліни. Грав сам і багато перемагав, передавав багатий спортивний досвід наступним поколінням шахістів, навчав, проводив сеанси одночасної гри і завжди при цьому залишався чемним і спокійним зовні, готовим у будь-яку хвилину прийти на допомогу, провести розбір партії, підказати, навчити.

Детальніше...

Минулої неділі на Шевченківщині відбувся традиційний турнір з футзалу серед ветеранських команд (вікова категорія учасників 40+ років), пам’яті колишнього голови правління АТ «Дружба», людини, яка багато зробила для розвитку району і спорту в регіоні Юрія Костянтиновича Апазіді. Учасниками змагання, окрім місцевої команди, стали ветерани футболу Дворічанського, Великобурлуцького і Печенізького районів.

Детальніше...

Минулої суботи Балаклійщина приймала традиційні волейбольні змагання присвячені Новорічним та Різдвяним святам. Зазвичай змагання проводяться серед жіночих команд, але цьогорічний турнір дещо змінив формат і в боротьбу вступили команди дівчат 2004-2006 років народження. Учасницями змагання, окрім місцевого «Вимпела», стали дві харківські команди ДЮСШ-12 – перший і другий склади, а також дворічанська «Юність» (тренер Каща Л.А.).

Детальніше...

Майже два роки промайнуло з того трагічного дня, як обірвалося життя одного із найперспективніших керівників сільгосппідприємств, директора ТОВ «Колодязненське» Скиби Володимира Миколайовича. Невблаганна хвороба забрала із наших рядів мужню і світлу людину. За час свого перебування на керівних посадах Володимир Миколайович зарекомендував себе як простий і разом з тим вимогливий керівник, який заряджав позитивом та енергією всіх оточуючих і з повагою ставився до підлеглих та товаришів. Вшановуючи світлу пам’ять керівника, вже другий рік поспіль дирекцією товариства, Колодязненською сільською радою спільно з районним центром «Спорт для всіх» проводиться турнір з футзалу. Цього року він набув формату регіонального. Запрошення до участі отримали команди «Валідол» (м. Харків), представлену на турнірі трьома вихованцями районного футболу, завдяки яким і стала можливою участь команди в турнірі; а також борівська команда «Факел Юнайтед». Квартет учасників доповнили селищна «Феміда» і минулорічний володар кубка колодязненський «Факел».

Детальніше...

Минулої суботи місто Дергачі стало центром проведення відкритого Різдвяного Дергачівського турніру серед дорослих (чоловіки – довгий цикл та жим сидячи, жінки – ривок та діти), «Марафон-2020 підйомів» з гирьового спорту. Учасниками змагань стали близько восьмидесяти спортсменів різних вікових груп із Дворічанського району, міста Дергачі і Дергачівського району, а також міста Харкова, представленого гирьовиками ДЮСШ-8 і ДЮСШ-16.

Детальніше...

Минулої суботи Дворічанщина приймала сьомий за ліком розіграш традиційного регіонального шахового турніру до Дня Збройних Сил України. Учасниками заходу, змагання якого відбулося у приміщенні Дворічанського ліцею, стали шахісти Дворічанського, Великобурлуцького, Шевченківського, Вовчанського і Куп’янського районів Харківщини. Загалом понад двадцять учасників розумового виду спорту вступили у запеклу суперечку за швейцарською системою. Турнірні баталії представників стародавньої гри тривали протягом семи турів, із визначеним контролем часу на партію кожному з учасників в п'ятнадцять хвилин. Серед учасників, переважна більшість – досвідчені, навчені турнірними баталіями бійці, знані майстри шахової справи, серед яких справжні аксакали гри – І. Гончаренко з Куп’янська, О. Сазонов із Великобурлуччини, А. Турабов із Ківшарівки, І. Гелла з Шевченково, М. Лящов із Вовчанського району, дворічани Г. Ковальов, М. Біляєв, С. Міщенчук, М. Кучер та інші.

Детальніше...

У шанувальників футболу всього світу є своє свято Всесвітній день футболу. Подякувати за нього можна ООН, яка і запропонувала його відзначати 10 грудня кожного року. Таким чином міжнародне співтовариство віддає дань цьому виду спорту, який для багатьох мільйонів не просто гра, а стиль життя. Зазвичай, у цей день, на честь свята, проводиться безліч футбольних матчів, святкових заходів, тематичних вечорів, турнірів і змагань. На Дворічанщині, в переддень свята, було проведено традиційні змагання на Кубок району з футзалу. Історія розіграшів налічує вже дванадцять подібних турнірів.

Детальніше...

Волейбольні змагання на Дворічанщині, які стартували два тижні тому, продовжилися турнірними баталіями у перший зимовий день. Минулої неділі у спортивному залі ДЮКФП «Юність» відбувся відкритий розіграш Кубка району з волейболу імені Василя Івановича Глушка. П’ятий за ліком турнір зібрав під свої знамена п’ять команд із Дворічанського і Великобурлуцького районів та міста Куп’янськ. Попри кубковий формат змагань, учасники турніру повели боротьбу за коловою системою у боротьбі до двох перемог одного із суперників, обмеживши «дах» набору очок у кожній партії.

Детальніше...

Змагальний сезон в класичному волейболі набирає обертів. Протягом листопада кожного тижня дворічанські спортсмени беруть участь у двох – трьох волейбольних турнірах районного, регіонального чи обласного рівня. Юнаки, дівчата, чоловічі та ветеранська команди впевнено виступають в різних спортивних залах Харківської області. Зрозуміло, що для успіху на змаганнях потрібна технічна майстерність, зіграність і добра фізична підготовка. Саме ці якості юні вихованці Дворічанського ДЮКФП «Юність» розвивали під час підготовчого циклу тренувань протягом липня – вересня.

Детальніше...

Надто насичений турнірний графік мають в осінній період юні футболісти Дворічанщини. Але серед щільного змагального графіку районна першість з футболу займає особливе місце, бо є етапом підготовки і відбору юних футболістів до збірних команд і участі у обласному чемпіонаті. Протягом вересня-жовтня, паралельно із іншими спортивними заходами, відбулися змагання першості Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футболу. Турнірні протистояння відбувалися у трьох вікових групах.

Детальніше...

Добігли завершення змагання першого кола Чемпіонату Харківської області з футболу серед ДЮСЗ. У сезоні 2019-2020 років старт у змаганнях взяли 64 команди, які за територіальним принципом розділені на чотири підгрупи. Турнірні баталії проходять у трьох вікових категоріях – U-13, U-15 і U-17. Дворічанський район у обласних змаганнях представлений у всіх вікових категоріях вихованцями дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Юність». Наші юні земляки виступають серед своїх однолітків у першій групі. Саме зараз можна підбити проміжні підсумки виступів наших команд у чемпіонаті і спробувати спрогнозувати шанси наших юних представників на попадання у фінальні розбори.

Детальніше...

16 листопада чоловіча волейбольна збірна Дворічанського району стала учасником представницького турніру на Кубок підприємців Шевченківщини. Окрім нашої команди учасниками дебютного змагання стала місцева команда, яка представляла с. Великі Хутори, а також команди міст Люботин і Балаклія. Звітний турнір фактично став стартом волейбольного сезону для нашої команди, яким вона розпочала тривалий змагальний марафон у підготовці до головного старту року – обласної Спартакіади серед районів області, міст обласного значення і об’єднаних територіальних громад Харківщини.

Детальніше...

З нагоди Дня працівників сільського господарства на Дворічанщині відбулися щорічні районні змагання Спартакіади з видів спорту. До програми традиційних змагань увійшли популярні в регіоні види спорту – шахи, російські шашки, настільний теніс, більярд і, звичайно ж, волейбол. Подібні заходи є невід’ємною частиною життя сільськогосподарського району, вмінням після трудів старань і важкої роботи в полі та на фермах, змістовно відпочивати і активно проводити свій вільний час. Інтерес до змагань виявили більше сотні учасників, які з раннього ранку до пізнього вечора вели спортивну суперечку за високі позиції загального заліку.

Детальніше...

Швидко пролетіло-промайнуло літо. Прохолодна осінь все частіше нагадує про підведення підсумків. Добіг завершення багатостраждальний футбольний сезон на Дворічанщині. Минулої суботи було проведено заключний офіційний турнір – Кубок закриття сезону. Непростим видався нинішній, ювілейний для районного футболу, спортивний рік. На жаль, життя диктує свої умови і багатьом любителям гри, чесно кажучи, не до футболу. Але футбол, як гра мільйонів, продовжує жити своїм життям, нехай і в дещо іншому форматі. Кубок «Осінь» серед аматорських команд відбувся у форматі міні-футболу на свіжому повітрі. Учасниками розіграшу стали чотири команди, які провели розіграш за традиційною коловою системою.

Детальніше...

          Наприкінці вересня поточного року стартував третій за ліком розіграш Кубка Чемпіонів Харківської області серед переможців районних та міських чемпіонатів з футболу. І третій рік поспіль честь Дворічанського району у змаганнях обласного рівня захищає колодязненський «Факел». Нагадаю, що у сезонах 2017 і 2018 років команда успішно виступала у подібних змаганнях, де двічі була фіналістом, але обидві спроби наш чемпіон не використав і програв у вирішальних матчах. Спершу команді «Маяк» (с. Глибоке Харківського району) – 1:3 і 1:1, а в минулому сезоні команді «Атлетик» (с. Борщівка Балаклійського району) – 1:2 і 0:3.

Детальніше...

1 листопада, в останній день осінніх канікул, Дворічанський ДЮКФП «Юність» провів волейбольні змагання серед юнаків і дівчат присвячені Дню працівників сільського господарства.

В турнірі приймали участь команди дівчат-вихованців нашого клубу - «Юність-1» (2005-2006 р.н.), «Юність-2» (2007-2008 р.н.) та юнаків «Юність-3» (2007-2009 р.н).

Також на турнір були запрошені два колективи дівчат сусіднього Велико-Бурлуцького району. Це представники КЗ «Старт» з с. Катеринівка - «Старт-1» (2005-2006 р.н.) і «Старт-2» (2007-2008 р.н.).

Детальніше...

Канікули для учнів завжди довгоочікуваний час, коли вони «нарешті» зможуть відпочити від регулярних занять в школі. Для багатьох школярів це чудова можливість провести час в мандрівках та екскурсіях, а для юних спортсменів – це ще одна нагода позмагатись з однолітками.

З метою організації дозвілля школярів під час літніх канікул та планомірної підготовки команд до виступу в чемпіонаті Харківської області «Дитяча ліга» з волейболу, Дворічанським ДЮКФП «Юність» було заплановано серію змагань.

Детальніше...

Осінь, зазвичай, пора підведення підсумків. До завершення добігають і змагання обласної Спартакіади з видів спорту на Кубок обласної державної адміністрації. На фінішній прямій представникам районів, міст і об’єднаних територіальних громад саме час, як кажуть, розставляти пріоритети у виборі видів, а там уже вирішувати свої турнірні завдання. Минулих вихідних, центром проведення обласних змагань з баскетболу став Пісочинський колегіум. Три дні поспіль команди із усіх куточків області виборювали право називатися кращими у цій дисципліні.

Детальніше...

Хто на сайті

На сайті 6 гостей та користувачі відсутні