Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Згідно з навчально – тренувальним планом і з метою виховання любові до своєї малої Батьківщини, Дворічанським ДЮКФП «Юність» було проведено традиційну матчеву зустріч до Дня працівників сільського господарства України з класичного волейболу.

В середу, 18 жовтня, на волейбольному корті змагались команди «Юність-Чемпіон» і «Юність-Факел», складені із вихованців клубу старшої волейбольної групи.

Детальніше...

8 листопада на базі Дворічанського ДЮКФП «Юність» відбулася нарада тренерів ДЮСШ і керівників гуртків спортивних клубів Дворічанського, Куп’янського і Велико-Бурлуцького районів та Велико-Бурлуцької ОТГ, які готують своїх вихованців до виступу у волейбольній першості Харківської області.

Представник дитячої комісії Федерації волейболу Харківської області Пасічнюк Руслан Миколайович роз’яснив порядок проведення ліцензування юних волейболістів.

Детальніше...

Всім волейболістам відоме прислів’я – «Без подачі немає удачі!». В спортивних закладах з перших занять юнаків і дівчат навчають, що в цій захоплюючій грі все починається з першого удару по м’ячу - подачі.

З метою оцінити рівень володіння цим базовим елементом волейболу і урізноманітнити дозвілля вихованців в період осінніх канікул, 28 жовтня Дворічанським ДЮКФП «Юність» було проведено спортивний конкурс «Дворічанська подача - 2020» серед юнаків 2005-2008 р.н.

Детальніше...

Дворічанським ДЮКФП «Юність» було проведено матчеві зустрічі з класичного волейболу між вихованцями клубу присвячені 76 річниці визволення України від фашистських загарбників, яка відзначається 28 жовтня.

26 жовтня юнаки і дівчата 2005-2010 р.н. зіграли проти команди дівчат 2007-2009 р.н. Останні продемонстрували кращу подачу, гру в центрі сітки і святкували перемогу в двох сетах (25-23, 25-21).

27 жовтня відбулась традиційна матчева зустріч між юнаками старшої групи ДЮКФП «Юність» і командою «Юність-випускники».

Детальніше...

Згідно з навчально-тренувальним планом 23 жовтня Дворічанським ДЮКФП «Юність» було проведено матчеву зустріч з класичного волейболу.

У гості до дворічан завітали вихованці відділення волейболу ДЮКФП «Старт» (с.Андріївка, В-Бурлуцький р-н).

Щоб повною мірою задіяти всіх гравців команд і перевірити дії вихованців у різних ігрових амплуа, було заплановано зіграли гру з п’яти обов’язкових партій.

Детальніше...

Завершилось 1 коло першості Харківської області з футболу серед команд юнаків 2008-2009, 2006-2007 та 2004-2005 р.н.

За підсумками ігор першого кола вихованці ДЮКФП «Юність» 2008-2009 років народження посідають 2 місце в групі, маючи 8 очок після 4 турів.

Юнаки 2006-2007 р.н. маючи 9 очок треті в своїй групі.

Хлопці 2004-2005 р.н. другі в групі, маючи в активі 6 очок.

Друге коло заплановано на квітень-травень 2021 року.

Детальніше...

З 1 по 14 жовтня було розіграно першість Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футболу серед юнаків 2010-2011 та 2008-2009 р.н. в якій прийняло участь по 9 команд у кожній віковій групі.

Змагання відбувались в двох групах, які на фінальний етап формували збірні. «Юність» (смт.Дворічна) чекала їх у фіналі.

Детальніше...

Після вивчення певного матеріалу, для розуміння повноти його засвоєння, школярі пишуть контрольні роботи, а в кінці навчального року складають екзамени. Цікаво провести аналогію і для спорту.

Тут змагання – це екзамен. А після вивчення і вдосконалення певного об’єму технічних та тактичних елементів граються товариські ігри - спортивні контрольні роботи. Традиційно ігрові елементи волейбольного навчання плануються на період шкільних канікул.

Детальніше...

Згідно з навчально – тренувальним планом і з метою патріотичного виховання молоді Дворічанським ДЮКФП «Юність» було проведено матчеві зустрічі до Дня захисника України з класичного волейболу.

В понеділок, 12 жовтня, змагались між собою юнаки і дівчата 2009-2007 р.н. У цій грі вихованці клубу в змагальних умовах відпрацювали послідовність вправ на розминці, правила заміні, дії гравців під час перерви. Юні волейболісти продемонстрували навички командної гри і свою індивідуальну майстерність. Перемогу того дня, з рахунком 3-0, святкувала команда дівчат.

Детальніше...

8 і 9 жовтня на відкритому спортивному майданчику відбулись «Веселі старти» до Дня захисника України» для наймолодших вихованців Дворічанського ДЮКФП «Юність», - учнів перших класів Дворічанського ліцею.

Хлопці і дівчата з спортивним азартом продемонстрували свою швидкість і спритність, спортивну дисципліну і вміння виступати в команді.

А після естафет бажаючі юнаки позмагались у вправі «віджимання в упорі лежачі», де всі досягли «гросмейстерського» результату у 20 повторів.

Детальніше...

Вдало завершилося двохраундове протистояння у рамках Кубка чемпіонів області для представника Дворічанського району. За сумою двох матчів колодязненський "Факел" здолав опір представника Шевченківського району - ФК "Маяк" (с. Гроза) - 2:1 вдома і 0:0 в гостях. Здобувши мінімальну перевагу на своєму полі, представники Колодязного відстояли переможний результат у матчі-відповіді і вийшли до півфіналу, де зіграють проти ФК "Зоря" (с. Шипувате), представника Великобурлуцького району.

Детальніше...

10 жовтня в багатофункціональному комплексі Харківського професійного коледжу спортивного профілю (ХПКСП, в минулому ХОВУФКС), відбувся волейбольний турнір присвячений святкуванню Дня захисника України.

На турнір було запрошено три харківські команди ХПКСП, ДЮСШ-11, ДЮСШ-12 та вихованців Дворічанського ДЮКФП «Юність».

Детальніше...

На районному стадіоні «Колос», у рамках основних заходів згідно календарного плану роботи на рік, відбувся розіграш Кубка району з міні-футболу на відкритих майданчиках, запровадженого в минулому сезоні. Учасниками турніру стали, на жаль, лише три команди, проти минулорічних шести учасників. До останнього часу планувалася участь і була отримана згода шести команд, але рівно половина учасників залишилася поза грою. Прикро, але до цього призводить і суспільно-політична ситуація, і повсякденна зайнятість, і відсутність фінансування, і ще багато чинників, серед яких людський фактор. Зіграла свою роль і насичена футбольна програма попереднього дня, коли матчі обласних футбольних змагань проводили гравці старшої групи ДЮКФП «Юність», ФК «Дворічна» і колодязненського «Факела». Не всі з гравців були готові до ігор наступного дня. Та попри все, скільки б не було учасників, захід відбувся і мабуть жоден з учасників дійства не пожалкував про нього. Боротьба між командами пройшла в цікавому ігровому ключі, змістовно і напружено. Закономірним, як на мій погляд, був і результат протистоянь. Про перипетії боротьби мова піде нижче більш змістовно.

Детальніше...

         Дісталися завершення матчі регулярного календаря чемпіонату області з футболу серед команд першої ліги. Зіграно останній тур. Наразі залишається провести лише один, воістину «золотий», матч за звання переможця ліги. В перенесеній грі 10 жовтня зустрінуться балаклійський «Цементник» і куп’янський «Металург». Для загального успіху останнім потрібна лише перемога. Футбольний клуб «Дворічна» проводив матч останнього туру на власному стадіоні. Суперником дворічан був надто мотивований слобожанський «Енергетик» із Зміївщини, який до останнього туру вів боротьбу за третю позицію і мав для цього чудові шанси. Дворічани ж, тільки у разі успіху в останній грі мали б шанс змінити шосту сходинку на п’яту і скрасити в цілому малоуспішний за очковими результатами сезон. Тобто, дворічанським футболістам належало вирішити локальну задачу і здобути повноцінні три бали у залік. Свого роду фінал для нашої команди. Настрій на гру був відповідним і налаштування та мотивація позамежними.

Детальніше...

У ході робочого візиту, в рамках розвитку і подальшої популяризації футболу та співпраці УАФ і ХОАФ із районними федераціями футболу, на Дворічанщину завітали виконавчий директор Харківської обласної асоціації футболу Олена Коробка і заступник голови комітету по проведенню змагань Юрій Корінько. Разом з головою районної федерації футболу обговорили нагальні питання по розвитку футболу в районі, дізналися про проблеми і сьогодення районного футболу, намітили шляхи подальшої співпраці районної Федерації футболу і Харківської обласної асоціації. Дворічанський район протягом багатьох років є активним учасником Чемпіонату та Кубку області серед аматорських команд (ФК «Дворічна»), розіграшу Кубка Чемпіонів області серед переможців районних та міських чемпіонатів («Факел» Колодязне), розіграшу Кубка області серед команд ветеранів футболу («Колос» Дворічна), учасником обласних змагань серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів по трьом віковим групам (команди ДЮКФП «Юність»), які проводить Харківська обласна асоціація футболу. У команд нашого району є певні успіхи і здобути як в дорослому, так і у дитячому спорті – неодноразові призові вершини в останні роки. І хоча на сьогодні районний футбол переживає не кращі часи, маємо надію на те, що гра мільйонів в нашому районі житиме і розвиватиметься. Нинішня ситуація – це лише перезавантаження, аби набратися сил, окріпнути перед новими успішними стартами.

Детальніше...

         У останній день вересня, на спортивних майданчиках районного стадіону «Колос» та Дворічанського ліцею, відбувся традиційний розіграш Кубка «Пам’ять» з міні-футболу, серед учнів дитячих навчальних закладів. Сімнадцятий за ліком турнір, який проводиться за безпосередньої участі районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та сприяння районного центру «Спорт для всіх», дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Юність» і відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, зібрав під свої знамена команди дев’яти навчальних закладів району. Змагання за традицією відкрив голова Спілки В.І. Лебединський, який привітав учасників із черговим турніром і надав право переможцям попереднього турніру покласти живі квіти до монументу воїнам-інтернаціоналістам.

Детальніше...

Наближається до завершення першість Харківської області з футболу серед команд першої ліги. Передостанній тур пройшов у останню суботу вересня. Гравці футбольного клубу «Дворічна», після двох вдалих, а головне – переможних, поєдинків, відправилися на гостини до сусідів у Купянськ. І…погостювали. Господарі особливою гостинністю не відзначилися, «відгрузивши» нашій команді «повний кошик» забитих м’ячів. Та про все більш детально і по-порядку… Перед початком зустрічі учасники матчу і глядачі хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих у страшній авіакатастрофі льотчиків хвилиною мовчання. Гравці обох команд вийшли на поле із чорними траурними пов’язками на рукавах…

Детальніше...

21-23 вересня в Полтаві, в спортивному комплексі СДЮСШОР-2 відбувся традиційний всеукраїнський волейбольний турнір присвячений святкуванню Дня міста Полтава.

В цьому році через карантинні заборони від участі в турнірі відмовились відразу декілька команд. Саме тому організатори були змушені провести турнір у змішаному форматі – об’єднати команди старшого і середнього віку в одній категорії.

Детальніше...

До минулої суботи у першій лізі обласної футбольної першості, до завершення турніру залишалося провести три тури. Дворічани, після яскравої перемоги у останньому матчі проти ізюмського «Кремянця», відчули смак перемоги і здобули шанс на покращення турнірного становища. Щоправда, перед командою стало непросте завдання – перемагати. І в першу чергу очки були вкрай необхідні у лобовому протиборстві із сахновщинським «Колосом», який за три тури до фінішу випереджав нашу команду на чотири бали. Саме до далекої Сахновщини відправилися гравці футбольного клубу «Дворічна» на матч тринадцятого туру. Відправилися з налаштуванням на перемогу і надією на позитивний результат. Та в памяті ще свіжі перипетії серпневого протистояння, в якому наша команда зазнала найбільш гучної поразки у цьому сезоні. Але футбол тим і прекрасний, що він непередбачуваний, із неповторним сюжетом розвитку подій…

Детальніше...

Матч дванадцятого туру обласної першості серед команд першої ліги футбольний клуб «Дворічна» проводив на домашньому стадіоні. У День фізичної культури і спорту гостями селища стала ізюмська футбольна команда «Кремянець», гравці якої ведуть боротьбу за нагороди першості і посідають наразі третю сходинку в таблиці. Двічі протягом сезону дворічани вже зустрічалися із цим суперником. У стартовому турі першості наша команда поступилася у гостях з рахунком 1:3. Зовсім по-іншому складалася гра на своєму полі. Дворічани тривалий час атакували, але мяч прикро не йшов у ворота. Груба помилка судді призвела до пенальті в наші ворота наприкінці зустрічі, який гості реалізували і здобули мінімальну перемогу у другому колі. Звітний матч у цьому сенсі був особливим і всі це прекрасно розуміли. Зачекалися дворічанські уболівальники на яскраву переможну гру нашої команди. Рано чи пізно перемога повинна була прийти і на наш бік. Нарешті, таки сталося! Та ще й як – показавши гостроатакуючий футбол, дворічани здобули яскраву перемогу у красивому ігровому стилі, «відгрузивши» суперникам відразу чотири м’ячі! І це при тому, що за одинадцять попередніх турів ізюмчани пропустили лише вісім м’ячів, а тут чотири (рівно половина із пасиву) за дев’яносто хвилин гри. Феноменально! Зазначу, що «Крем’янець» вдруге потрапляє «під каток» нашої команди. Ще не стерлася в пам’яті феєрична гра наших футболістів проти ізюмчан, які посіли, до речі, друге місце у підсумку, в минулому сезоні. Тоді ФК «Дворічна» декласував суперника з крупним рахунком 5:0! І от нова звитяга, перша і така важлива перемога нашої команди у цьому сезоні!

Детальніше...

11 вересня на центральному пляжі річки Оскіл відбулись змагання з волейболу пляжного серед юнаків дівчат 2006-2004 років народження, з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту України.

Цими змаганнями десять команд вихованці дворічанського ДЮКФП «Юність» підвели підсумок тренувального сезону з пляжного волейболу.

Детальніше...

11 вересня на Дворічанщині, з нагоди професійного свята фізкультурників і спортсменів, відбулися урочистості за участю представників спортивної спільноти – юних вихованців, діючих спортсменів, ветеранів та функціонерів спорту, керівництва району, громадськості. Зі святом спорту і вагомими досягненнями у змаганнях, високими здобутками і численними перемогами присутніх привітала голова районної ради Г.Г. Турбаба. Також слова привітань на адресу спортсменів прозвучали від голови Федерації волейболу Дворічанського району О.Ф. Шишкунова, діючого волейболіста, капітана районної чоловічої збірної О. Коваленка, представників політичних сил у Дворічанському районі. За вагомі здобутки протягом спортивного року спільними Подяками голови районної ради і голови районної державної адміністрації були нагороджені провідні спортсмени району, вчителі фізичного виховання, тренери, функціонери спорту, ветерани галузі і меценати. Відзнаки, зокрема, отримали В.О. Комісаров, В.С. Мажулін, О.Р. Федяй, В.М. Уматов, С.В. Міщенчук, М.М. Стєганцев, В.О. Лиманський, С.Г. Кісіль, О.В. Коваленко. Численні подарунки і призи отримали вихованці дитячого юнацького клубу фізичної підготовки «Юність». Звучало багато теплих слів привітань і поздоровлень на адресу спортсменів і працівників галузі.

Детальніше...

11 вересня на стадіоні «Металіст» у Харкові відбулися урочистості з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту України в Харківській області. У масштабному святковому заході взяли участь О. Кучер – голова обласної державної адміністрації, Ю. Подзолкова – тимчасово виконуюча обов’язки начальника управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації, В. Христоєв – голова відділення НОК України у Харківській області, голови районів, міст, ОТГ, видатні спортсмени-олімпійці та провідні спортсмени області, керівники структурних підрозділів галузі з усіх районів та міст Харківщини. Дворічанський район на обласному заході представляли голова районної державної адміністрації Ю. Струков і директор районного центру «Спорт для всіх» В. Каща. У ході урочистостей Почесними Грамотами було відзначено кращих працівників галузі, а також проведено нагородження районів, міст обласного значення і об’єднаних територіальних громад за підсумками роботи у 2019 році.

Детальніше...

У пристосованій ігровій кімнаті адміністративного будинку районного стадіону «Колос» відбувся традиційний районний шаховий турнір особистої першості, який щорічно проводиться до Дня фізичної культури і спорту в Україні. Дотримуючись карантинних норм, учасниками змагання стали сімнадцять шахістів.

Детальніше...

Хто на сайті

На сайті 6 гостей та користувачі відсутні